Latvijas futbola Virslīgā "Tukums 2000/Telms" izbraukumā pārspēj "Liepāju"

Liepājas futbolistiem savā laukumā pret FK «Tukums 2000/Telms» uzdevums bija skaidrs – jāpārtrauc četru zaudējumu sērija, kas komandu nosviedusi uz tikai piekto vietu Virslīgā. Izpildījums uzdevumam gan kliboja, “Tukums” pat saņēma iespēju sist 11m soda sitienu, taču video atkārtojuma pārbaude šo iespēju Tukumam atņēma. Labākā iespēja “Liepājai” pašā puslaika izskaņā, kad brazīlietis Dodo norībināja vārtu pārliktni.

FK «Tukums 2000/Telms» savu atbildi sniedza uzreiz pēc pārtraukuma – liepājnieku vārtsargs gruzīns Sanikidze kļūdījās izgājienā un Artrūrs Krancmanis panāca 1:0. Ar ārzemju futbolistiem pārpilnā FK “Liepāja” izskaņā uzbruka vētraini – bet atkal bez rezultāta piedzīvojot jau piekto zaudējumu pēc kārtas.

Intervija - Kaspars Anmanis, FK “Tukums 2000/Telms” kapteinis

FK «Tukums 2000/Telms» ceturtā uzvara šosezon, kas turnīra tabulā ļauj apsteigt BFC “Daugavpils” un pakāpties uz astoto vietu.