Latvijas telpu futbola Virslīga. "Raba" 4:5 "Petrow"

Pirmais puslaiks aizritēja skatāmā spēlē, un pirmie momenti veidojās jau pašā sākumā. Miks Babris pirmajā uzbrukumā aizsita garām no labas pozīcijas, bet minūti vēlāk viņš pārbaudīja vārtu pārliktņa izturību. «Petrow» uzbruka daudz, taču nespēja atklāt rezulātu. Izdevās dabūt bumbu līdz vārtu līnijai, no kurienes to izsita Artūrs Strazdiņš. «Raba»  septiņas sekundes līdz pārtraukumam panāca 1:0.

Otrajā puslaikā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Matīss Babris ielika bumbu devītniekā, neatstājot variantus Kasparam Žurovam, pretinieku vārtsargam – 4:3. «Petrow» pirmo reizi bija vadībā, taču priekšā atradās mazāk nekā minūti. «Raba» nomainīja vārtsargu pret vēl vienu laukuma spēlētāju, un teritoriālais pārsvars noveda pie Edersona pārspēka vārtu priekšā – 4:4.

Uzvarētājs bija jānoskaidro papildlaikā. Par varoni kļuva Matīss Babris, kurš otrajā puslaikā tika pateicīgā sitiena pozīcijā, ielika spēku un ietrieca bumbu pretinieku vārtos – 5:4 «Petrow» labā.