Uz pēkšņo epopeju ar dalītām jūtām noskatās pāra bērni – vecākā meita Eva, kura atklāti demonstrē savu vienaldzību un neatkarību, un jaunākais dēls Haralds, kurš aizrāvies ar video uzņemšanu, ko dara arī vecāku strīdu laikā. Notikumu virpulī tiek ierauti arī Liepiņu ģimenes kaimiņi – Tālis un Jogita. Šķiršanās kļūst par neparedzamu un nedaudz traģikomisku notikumu virkni teju visiem iesaistītajiem. 

1 .sērija

Liepiņu ģimenē parasta pēcpusdiena. Laura atgriežas no darba, pa ceļam viņa bijusi arī pārtikas veikalā, tomēr vēl turpina risināt darba jautājumus telefoniski.  Dēls Haralds, kā ierasts, filmē mājās notiekošo. Lauras vīrs Aivars skatās televizoru, un Laura negaidīti paziņo, ka vēlas šķirties. Kaut arī tiek nolemts lēmumu pagaidām paturēt noslēpumā, abi nejauši izpļāpājas kaimiņiem – Jogitai un Tālim. Lai izšķirtos pēc iespējas inteliģentāk un mierīgāk, Laura un Aivars dodas pie pāru konsultanta, kurš viņiem dod pirmo šķiršanās uzdevumu: atcerēties, kur un kā pāris iepazinās.

2. sērija

Liepiņu ģimenes privātmājā ierodas Lauras vecāki ar nolūku šķiršanos novērst. Situācijas glābšanā iesaistās arī Tālis un Jogita. Pāru konsultants Liepiņu ģimenei uzdod nākošo veiksmīgas šķiršanās uzdevumu: sarīkot pateicības pusdienas. Laura un Aivars sāk pārrunāt kā dalīs kopīgo mantu. Meita Eva ierodas mājās kopā ar savu profesoru Vladimiru un paziņo, ka viņš kādu laiku dzīvos ģimenes mājā. Pēc kaimiņu ieteikuma, Aivars ir gatavs sākt nodarboties ar sportu un ierodas uz Jogitas un Lauras jogas nodarbību.

Latvija, 2020

Rež: Linda Olte

Lomās: Rēzija Kalniņa, Gatis Gāga, Madara Botmane, Elīna Vaska, Ģirts Krūmiņš, Ivo Martinsons un citi