Latvijas Žurnālistu asociācijas rīkotā konkursa “Izcilības balva 2014” žūrija ir izvērtējuši labākos 2014.gada žurnālistu darbus. LTV latviešu un krievu redakcijas žurnālisti ir izvirzīti četrām nominācijām.

Nominācijā “Ziņa/reportāža” balvai izvirzīti LTV žurnālisti Judīte Čunka, Sandijs Semjonovs un Toms Pastors par reportāžu sēriju no karadarbības zonas Donbasā.

Uz balvu “Apraksts/portrets” pretendē LTV7 žurnālists Aleksejs Dunda par filmu “Aculiecinieks. Dežurējošie Eiropā”, LTV žurnālistes Dace Stirāne, Laura Vonda, Aija Kinca un Judīte Čunka par filmu “Zolitūde. Pēcvārds”, kā arī žurnālisti Dace Slavinska un Jānis Lācis par filmu “Province. Cūku bēres”.

Izcilības balvai nominācijā “Pētniecība/analītika” izvirzīti Latvijas Televīzijas žurnālisti Guntis Bojārs un Matīss Arnicāns par izmeklēšanu “Zolitūde. Kurš vainīgs?” un LTV7 raidījums “Точкu над i”, kuru vada Oļegs Ignatjevs.

Savukārt par balvu nominācijā “Intervija” cīnīsies raidījuma “1:1” vadītājs Gundars Rēders un LTV7 raidījuma “Без обид” vadītājs Vadims Radionovs. 

“Lepojamies ar saviem kolēģiem un viņu paveikto darbu, kuru ir novērtējuši arī citi kolēģi un, galvenais, arī skatītāji,” saka LTV valdes loceklis programmas attīstības jautājumos Sergejs Ņesterovs, piebilstot, ka šoruden LTV7 krievu saturs kļūs vēl plašāks un daudzpusīgāks.