Latvijas futbola Virslīga. FK "Liepāja" - "Riga FC"

Latvijas futbola virslīgā šovakar FK "Liepāja" savā laukumā pret "Riga FC" 0-0. Par spēli nedaudz plašāk Andris Auziņš.

FK «Liepāja» pret «Riga FC» nozīmēja divu top4 komandu savstarpējo tikšanos. Liepājnieki rīdziniekus bija uzvarējuši četras spēles pēc kārtas turklāt ar identisku 1:0 rezultātu, taču kopš maija beigām, kad par Liepājas treneri kļuva Tamazs Pertija, FK «Liepāja» četrās spēlēs uzvarējusi vien reizi.

Pirmā puslaika labākās epizodes mājiniekiem – liepājnieki jau bija gatavi svinēt vārtu guvumu, bet bumbai ceļā vārtu stabs.

Arī otrajā puslaikā reālu vārtu gūšanas iespēju maz – reālākās no tām «Riga FC», bet ar abiem Aureliu sitieniem izcili tika galā liepājnieks Krišjānis Zviedris, un spēle noslēdzās 0:0, Zviedrim šī pret «Riga FC» bija jau piektā sausā spēle pēc kārtas.

Intervija - Krišjānis Zviedris, FK “Liepāja” vārtsargs

Abām komandām Virslīgā tagad pārtraukums, lai pārstāvētu Latviju UEFA Konferenču līgā, tur pretinieki jāuzvar divu spēļu summā. Pirmās spēles jau nākamnedēļ!