Pirmdiena, 1. augusts

7. sērija

Īsi pirms talantīgā čellista Jonasa Kellera koncerta viņa dueta partnere un draudzene Štefija saļimst. Mārtins Grūbers sākumā pieļauj, ka tā ir saaukstēšanās, bet tad uzzina, ka Štefijai arī tirpst rokas. Acīmredzot viņa cieš no kādas neiroloģiskas kaites, kura ir steidzami jādiagnosticē un jāārstē. Slimība draud sagraut Štefijas un Jonasa privāto dzīvi un karjeru.

Līzbete Grūbere tur savu solījumu un dodas vakariņās ar Ludvigu. Abi ir uztraukušies, jo uzvirmo atmiņas par senajām jūtām. Mārtins bauda nepiespiesto dēku ar Francisku. Nesaskaņas rada tas, ka viņa dzīvo blakus Mārtina bijušajai draudzenei Annei, kurai šobrīd klājas grūti. Bet Franciska uzticas Mārtinam, par ko viņš ir atvieglots, jo raizējas par Annes atkarību no alkohola un negrib viņu grūtībās pamest vienu.

Otrdiena, 2. augusts

8. sērija

Konservatorijā ir plānots koncerts, kurā Štefijai bija paredzēts uzstāties duetā ar Jonasu. Veselības dēļ Štefija nevar to darīt. Jonass nevēlas uzstāties bez draudzenes, bet profesore cenšas viņu pierunāt. Štefijai aizvien vairāk tirpst rokas, kā arī sāk tirpt kājas. Mārtins viņai diagnosticē neārstējamu nervu slimību, kuras dēļ vēlāk var rasties problēmas ar sīko motoriku. Vai vijolniece varēs turpināt karjeru?

Banka paziņo, ka ir mainīti kredīta nosacījumi, kurus Grūberiem būtu grūti izpildīt. Zuzanne palīdz Ludvigam pagatavot vakariņas, bet Lilī iesaka Līzbetei, kādu kleitu izvēlēties. Vera ar Aleksandru gatavojas kāzām. Hanss izsaka piedāvājumu saimniecību pārdot.

Trešdiena, 3. augusts

9. sērija

Hanss ir pārliecināts, ka Grūberu piena biznesam nav nākotnes, un pats savu nākotni saista tikai uz Zuzanni un Sofiju. Mārtins mēģina saukt brāli pie prāta, norādot uz iespējamiem riskiem, kas rastos, visu liekot uz vienu kārti un pārdodot ģimenes saimniecību.

Mārtina klīnikā tiek nogādāts šķietami demences mocītais ceļojumu grāmatu autors Arno Mozbahs, kas neatceras pat savu vārdu, bet katrā ziņā grib doties uz staciju, lai satiktu kādu Katrīnu. Mārtinam izdodas uzmeklēt šo sievieti, bet viņa jau vairāk nekā 30 gadus neesot neko dzirdējusi par Arno. Kāda ir viņu saistība, un kāpēc Arno ir aizmirsis visu citu, bet atcerējies tieši par Katrīnu?

Ceturtdiena, 4. augusts

10. sērija

Zuzanne uzzina par Hansa plānu pārdot saimniecību, lai sadalītu naudu starp ģimenes locekļiem. Viņai tā nešķiet laba doma, turklāt Hanss to pagaidām ir pavēstījis tikai Mārtinam. Ko par šo ideju teikts Līzbete, Lilī un Ludvigs?

Savukārt Arno un Katrīna ir nolēmuši atgūt zaudēto laiku un doties ceļojumā uz Madagaskaru. Tas gan nebūs iespējams, ja apstiprināsies Mārtina un Aleksandra aizdomas, ka pagaidām īslaicīgo atmiņas zudumu ir izraisījusi strauji progresējoša demence. Tomēr Arno vēlas noklusēt Katrīnai šo diagnozi, cik ilgi vien iespējams, lai izbaudītu laiku ar atgūto jaunības mīlestību.

Piektdiena, 5. augusts

11. sērija

Jaunajām vēsmām, ko jaunā Linna Kempere ienes Mārtina Grūbera praksē, ir redzamas sekas. Prakse iegūst jaunu spozmi, un Romāna dzīvoklis ir atjaunots. Mārtins ļauj tur uz laiku pārcelties savai bijušajai draudzenei Annai, lai gan viņš zina, ka Franciskai tas nepatīk.

Mārtina pacienta Mario Angerera dzīve varētu būt ideāla. Viņš dzīvo kopā ar savu sievu Šarloti un kopīgo meitu Zelmu. Viņi ir laimīga ģimene. Bet laime nav ideāla, jo Mario ir smagi slims. Viņš jau kādu laiku cieš no autoimūnas slimības, un nu Mārtins viņam paziņo, ka jaunākās analīzes neliecina par neko labu. Zāles, ko viņš kādu laiku lieto, vairs nepalīdz. Mario drīz mirs. Viņu var glābt tikai cilmes šūnu transplantācija, tomēr viņa retās asinsgrupas dēļ ir ļoti grūti atrast donoru, turklāt laika nav daudz. Ir grūtības arī ar finansēm.

12+