Latvijas futbola Virslīga FK "Auda" - "Valmiera FC"

Latvijas futbola virslģā šodien viena spēle. Turnīra tabulas līdere Valmiera viesojās pie FK "Auda". Spēli vēroja Matīss Timofejevs.

Iepriekšējās divās tikšanās reizēs uzvarēja Valmiera un abos gadījumos ar 2 vārtu pārsvaru. Valmiera ieņem 1., bet Auda 5. vietu.

Spēli daudz bezbailīgāk un aktīvāk iesāka Auda – viens sitiens sekoja otram. Vārtu guvums bija likumsakarīgs – skaistu izspēli ar precīzu sitienu noslēdza senegālietis Niangs.

Valmieru tas kārtīgi sadusmoja – viesi visiem spēkiem metās atspēlēties – japānis Daisuke Jokota teicami ieraudzīja Kristeru Penkevicu un tukumniekam izcils sitiens. Pēc 45 minūtēm neizšķirts 1-1.

Pēc pārtraukuma aktīvs uzbrukuma futbols, turklāt Auda spēja turēt līdzi Valmieras ātrumam.

Tuvojoties spēles beigām liels Valmieras spiediens un pamatīga spriedze – daudz brīdinājumu, pie dzeltenās kartītes tika arī abu komandu galvenie treneri.

Viesi nopelnīja daudz standartsituāciju, taču vārti tā arī netika gūti neizšķirts 1-1.

Intervija - Alvis Jaunzems, “Valmiera FC” aizsargs

Valmiera saglabā 1. vietu tabulā, bet pārsvars pār otro vietu sarucis līdz 5 punktiem. Auda ir 5., bet 4. vietā esošā Liepāja ir vairs tikai 3 punktu attālumā.