Pirmdiena, 1. augusts

3629. sērija

Širīna lūdz Maijai salabt ar Floriānu, tomēr Maija izvēlas Hannesu. Selīna paskaidro Kornēlijam, ka nespēj atjaunot ar viņu attiecības, jo vēl aizvien jūt pieķeršanos Kristofam. Ēriks mēģina šantažēt dakteri Kammu, paziņojot, ka noklausījies viņa sarunu ar Kristofu. Kristofs pamana, ka dakteris Kamms plāno bēgt. Kamēr Verners cenšas nokārtot pazudušās piespraudes apdrošināšanu, Marita gatavojas viesnīcu pamest. Andrē piedāvā pārdot Rozālijai savu zemesgabalu lētāk, ja viņa garantēs kafejnīcai ēdināšanas pasūtījumus sporta pasākumos. 

Otrdiena, 2. augusts

3630. sērija

Kristofs atzīstas Selīnai, ka indēja Ariānu tikai tāpēc, lai pasargātu Selīnu, jo Ariāna saindēja Selīnas pūderi. Selīna nolemj pārbaudīt apvainojumus. Maija sāk satikties ar Hannesu un apņemas izmest Floriānu no prāta. Verners uzzina par Maritas krāpšanas mēģinājumu, Marita izstāsta viņam patiesību par piespraudi. Maksis un Vanesa nolemj iecelt cūciņu Šantalu par Bihlheimas futbola komandas talismanu. 

Trešdiena, 3. augusts

3631. sērija

Floriāns kļūst par liecinieku Maijas un Hannesa skūpstam. Maija nolemj izrunāties ar Floriānu. Selīna ir šokā uzzinot, ka Ariāna tiešām gribēja viņu saindēt, un pārtrauc draudzību. Kad Kristofs atkal cenšas tuvoties Selīnai, viņa paziņo, ka brauks uz Angliju kopā ar Kornēliju. Maksis uzvedina Andrē uz ideju – ja Rozālija nosauks futbola laukumu Andrē vārdā, tad viņš savu zemes gabalu var atdod par velti. Rozālija apsola izpildīt Andrē vēlēšanos. Roberts saņem šķiršanās dokumentus no Evas un atkal kļūst grūtsirdīgs. 

Ceturtdiena, 4. augusts

3632. sērija

Floriāns ielūdz Širīnu vakariņās, lai pateiktos par palīdzību meža darbos. Širīna un Floriāns pavada jauku vakaru līdz brīdim, kad Širīnai kļūst grūti apspiest savas patiesās jūtas. Rozālija atkal netur doto solījumu, Andrē jūtas pievilts. Hannesam šķiet pazīstams bārmenis Larss Šternbergs, Maija izstāsta viņam patiesību par savu tēvu. Alfonsa prombūtnes laikā Vanesa un Maksis plāno sarīkot Hildegardei filmu vakaru, viņa iesaka abiem izklaidēt Beniju. 

7+