Pirmdiena, 1. augusts

1. sērija

Kādu neveiksmīgu uzņēmēju apsūdz viņa vecmāmiņas slepkavībā. Viņu apcietina notikuma vietā. Uzņēmējs Benijam apgalvo, ka ir sazvērestības upuris. Viņš nav iebrucis vecmāmiņas mājā, tikai vēlējies viņai nodot svarīgus dokumentus. Kad Benijs iepazīstas ar lietas prokurori Klaudiju, viņa atklāj uzņēmēja bijušās draudzenes apsūdzību. Tas viņam nepavisam nepalīdz. Benijs uzzina, ka sieva Gabija grasās no viņa šķirties, bet Leo uzmeklē savu māti. 

Otrdiena, 2. augusts

2. sērija

Bezdarbnieka Ronija dzīvoklī notiek gāzes eksplozija. Roniju sprādziena laikā nogalina. Aizdomās tur dzīvokļa īpašnieku Kristianu. Benijs uzmeklē nekustamo īpašumu aģentu Aleksandru, kurš izmeklētājiem noklusē informāciju par Roniju. Leo uzmeklē Ronija bioloģisko tēvu. Leo dara bažīgu tēva agresīvā daba. Tikmēr Nīna Kristianā atpazīst savu kādreizējo skolotāju, kurš pēc skolēna iekaustīšanas zaudējis darbu. Par pārsteigumu izmeklētājiem, Kristians atzīstas Ronija slepkavībā. Vai tiešām vainīgais ir viņš?

Trešdiena, 3. augusts

3. sērija

Pilote un inženiere Hanna Lorenca apsūdzēta slepkavībā. Viņa cenšas izbēgt no aresta, bet Benijs viņu aptur. Arī Leo atrastie pierādījumi liecina par to, ka Hanna ir vainīga. Drīz atklājas, ka aviosabiedrība, kurā strādāja arī Hanna, radījusi augsta stresa apstākļus saviem darbiniekiem. Tikmēr Benijs iepazīst bijušās sievas aukstasinīgo personības pusi. Nele izvācas no Leo dzīvokļa.

Ceturtdiena, 4. augusts

4. sērija

Vietējo slavenību Džeraldīni apsūdz sava vadītāja Markusa noduršanā. Benijam izdodas Džeraldīni paglābt no cietuma. Benijs saķildojas ar Džeraldīnes aģenti Dorisu, kura apšauba Benija izmeklētāja spējas. Leo uzzina, ka Džeraldīne izklaidējusies vietējā diskotēkā, kur saņēmusi draudus no kāda vīrieša. Notikušais atklāj to, ka slepkavības lietā iesaistīts kāds bagāts uzņēmējs vārdā Georgs. Viņa villā Leo atrod Džeraldīnes foto. Viņa noliedz to, ka būtu jebkad pazinusi Georgu.

Piektdiena, 5. augusts

5. sērija

Reklāmas aģentūras radošo direktoru Tomu nodur viņa Frankfurtes dzīvoklī. Vai vainojama viņa draudzene Karolīna, kura ir advokāte? Karolīna lūdz palīdzību Benijam. Leo un Benijs atklāj, ka nozieguma naktī bārā redzējuši kādu jaunu sievieti, kurai Toms dusmīgi sekojis. Leo izdodas uzlauzt Toma telefonsarakstes.

12+