Daniela Vismane ir Latvijas Olimpiskās vienības sportiste. Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Jānis Buks vairākkārt publiski izteicies, ka Latvija nepiedalīsies olimpiskajās spēlēs Parīzē, ja tām tiks pielaisti sportisti no Krievijas un Baltkrievijas. Pat ja tie startēs zem neitrāla karoga.

Latvijas Olimpiskās komitejas valdes locekļi norāda, ka Vismanes lēmumu neatbalsta, taču par turpmāko reakciju runā ļoti izvairīgi.

Intervija - Kārlis Lejnieks, LOK ģenerālsekretārs

"Par sekām es šobrīd negribu runāt, jo mēs neesam sagaidījuši nekādu komentāru. Sagaidīsim komentāru, runāsim kopā ar Latvijas Tenisa savienību." 

Intervija - Jānis Buks, LOK prezidents

"Droši vien, ka ir pamats sarunai ar Ernestu Gulbi. Es domāju, ka šī nav tādu milzu problēma, ko mēs kopīgi nevarētu atrisināt. "

Vismanes gadījums Latvijas tenisā nav pirmais. Maijā līdzīgu soli spēra arī Darja Semeņistaja, kura dubultspēlē veidoja tandēmu ar krievieti Sofiju Lanseri. Zīmīgi, ka Lansere iepriekš bijusi Krievijas armijas sporta kluba tenisiste.

Intervija - Ernests Gulbis, LTS prezidents

"LTS nerekomendē kopā ar krievu vai baltkrievu tenisistiem spēlēt dubultspēles. Juridiski šobrīd ir tā, ka jebkuras sacensības skaitās kā kvalifikācija uz olimpiskajām spēlēm. Tas nozīmē, ka mums nav instrumentu, kā mēs varētu ietekmēt konkrētu spēlētāju izvēli, kuros turnīros piedalīties un ar ko pārī spēlēt. Tā ir katra spēlētāja individuāla izvēle."

Daniela Vismane intervijai nepiekrita, aicinot jautājumus uzdot Latvijas Tenisa savienībai. Viņas turpmākā atrašanās Latvijas Olimpiskajā vienībā būs atkarīga no Tenisa savienības un Olimpiskās komitejas savstarpējā dialoga.