Būs video konkurss skatītājiem -  gaidām iesūtītos smieklīgos kadrus ar mīluļu trikiem un smieklīgajām izdarībām. Ja skatītāju vidū redzēsim kādu īpašu talantu, tad dosimies ciemos, lai talants kļūst pazīstams visā Latvijā! Turpināsim iepazīties ar slavenībām un viņu mīluļiem. Šajā sezonā sabiedrībā zināmie cilvēki arī lūdz padomu mūsu speciālistiem.

«Ķepa uz sirds» arī turpinās meklēt mājas pamestiem un nodotiem suņiem un kaķiem, kas savu saimnieku gaida patversmēs un pagaidu mājās visā Latvijā.

 Pirmajās jaunās sezonas sērijās - ekskluzīva tikšanās ar slavenajiem basketbolistiem Dairi un Dāvi Bertāniem un viņu mīluļiem  -Čipīti un Rokiju. Ciemosimies pie rīdzinieka Sandra, kura ģimenes mīlulis ir ...pitona meitene Čabulīte. Iepazīsimies ar dziedātajas Agneses Rakovskas kucēnu Kanēli un kopā ar viņu pārbaudīsim, cik Rīgas centrs un vecpilsēta ir suņiem draudzīga.Uzzināsim, kā suņa ienākšana ģimenē mainījusi skandalozā fotogrāfa Aleksandra Sokolova ikdienas ieradumus - kurš kuram pakļaujas un ...liek peldēties? Dosimies apciemot ne tikai jaunu sižetu varoņus, kuri glābj un palidz dzīvniekiem, bet redzēsim, kāda ir jaunā dzive suņiem un kaķiem, kurus jaunie saimnieki ieraudzīja «Ķepa uz sirds»! Aktieris Vilis Daudziņš palīdzēja meklēt mājas nevaldāmam un trakulīgam sunim Roleksam, kuru raidījumā ieraudzīja ģimene Vecpiebalgā - viņi ar lepnumu rāda, cik suns kļuvis kārtīgs un katru dienu sagādā saimniekiem tikai un vienīgi priecīgas emocijas.