Lielu daļu raidījuma satura veido paši skatītāji, ik dienu raidījuma veidotāji saņem e-pastus un ziņas sociālajos tīklos ar lūgumu palīdzēt atrisināt sasāpējušas vides problēmas un pāridarījumus dabai.

Raidījuma žurnālistu komanda Kristaps Puriņš, Ralfs Šēniņš, Aiga Skrīvere un Ramona Salmiņa turpinās iepazīt jaunākās tehnoloģijas un sasniegumus zinātnē, kas ļauj samazināt cilvēka ietekmi uz vidi, dosies dabā, pētīs, atklās dabas noslēpumus, sargās to un cīnīsies ar postītājiem, kā arī informēs par aktualitātēm vides jomā. Aizrautīgi, asprātīgi un ar dabas spēku raidījuma grožus kopā turēs raidījuma vadītājs un redaktors Sandijs Semjonovs.

Par dabas norišu aizkulisēm skatītājus turpinās informēt dabas pētnieks Ilmārs Tīrmanis, viņa spēja saskatīt unikālo šķietami ikdienišķajā atklāj unikālus dzīvās dabas portretējumus.

Viena no šīs sezonas tematiskajām prioritātēm būs mūsu katra atbildība globālo klimata pārmaiņu mazināšanā, mājsaimniecībās radīto sadzīves atkritumu samazināšana un videi draudzīga dzīvesveida piemēru popularizēšana. Turpināsim arī viesoties pie sabiedrībā iemīļotiem cilvēkiem un rādīsim viņu piemēru zaļā dzīvošanā.

 Īpašu skatītāju atzinību aizvadītajā sezonā izpelnījās dabas pētnieku portretējumi, kas atklāja līdz šim maz zināmas dabas vērtības un cilvēka acij slēptu burvību. Raidījuma operators Māris Maskalāns skatīsies dabā, tvers mirkļus un nodos tos skatītāju apjūsmai.

Skaties dabā un skaties Vides Faktus sestdienu vakaros 19.05, LTV1!