Vienības velobrauciens

Ierastajā sacensību vietā Siguldā un tās apkaimē risinājās 29. Vienības velobrauciens. Četrās dažādās distancēs kopā startēja pār par 5000 dalībnieku. Garākā distance 99 kilometri bija jāpieveic  šosejas riteņbraucējiem. Te veiksmīgu kolektīvu ātrāvienu izveidoja trīs Igaunijas sportisti. Lai arī kā mūsējie centās viņu panākt, tas neizdevās. Finišā trīs igauņu cīņā uzvarēja Sims Kiskonens, kurš aiz sevis atstāja Raitu Armu un Gertu Kivistiku. Atpaliekot par 40 sekundēm, ceturtais finišēja labākais no latviešiem Māris Bogdanovičs. Dāmu konkurencē šosejā ātrākā izrādījās Santa Sanija Jurgena. MTB jeb kalnu velosipēdistiem bija jāveic 48 kilometri. Te vīriešu konkurencē nepārspējams palika Jānis Priževoits, savukārt dāmām triumfēja Lāsmas Ozolu. Vēl tautas klases braucienos uzvaras izcīnīja Mārtiņš Maslovs un Renāte Radionova