Latvijas – Igaunijas basketbola līga. BK "Ventspils" 89:67 Rakveres ''Tarvas''

Ventspilij izdevies sastāvā noturēt iepriekšējās sezonas līderus Artūru Ausēju, Andreju Šeļakovu un Kristapu Medisu. Vien Māris Gulbis pārgājis uz VEF Rīga. Jura Umbraško,vietā pie Rakveres Tarvas stūres stājies 2 sezonas NBA spēlējušais Martins Mīrseps. Starp spēlētājiem ir arī latvietis, Siguldas basketbola audzēknis, Toms Ķēdis. Pirmajā puslaikā ilgi bija līdzvērtīga spēle, bet tā izskaņā Ventspils pielika aizsardzībā un labāk uzbruka no spēles. Tas Kurzemniekiem pēc 20 minūtēm deva plus 8 45-37. Pēc pārtraukuma Ventspils labi spēlēja groza tuvumā. Izšķirošo izrāvienu 4. ceturtdaļā veica 20 gadus vecais Kristaps Ķilps. Viņš bija precīzs vienu uzbrukumu pēc otra. Tas ļāva Kurzemniekiem panākt plus 20. Skanot beigu signālam Ventspilij uzvara ar 89 pret 67 Ķilpam 22 gūti punkti

Intervija - Kristaps Ķilps, BK “Ventspils” uzbrucējs

Latvijas Igaunijas līgas čempionus sezonas izskaņā plānots noteikt fināla četrinieka turnīrā Igaunijā.