• Otrdiena, 2021. gada 19. janvāris
  • Vārda diena: Alnis, Andulis
  • Rīgā apmācies, -10 °C, D vējš, 4,63m/s
LSM Bērnistaba

Drāma. «Patriotu diena»

Spēlfilmas

Filmas pamatā ir traģiskie notikumi Bostonas maratonā 2013. gadā. Uzreiz pēc sprādzieniem policijas seržants Tomijs Sonderss un FIB aģentu komanda uzsāka teroristu meklēšanu. Brāļu Carnajevu notveršana izrādījās viena no sarežģītākajām un spraigākajām operācijām policijas vēsturē.

Režisors Pīters Bergs un aktieris Marks Vālbergs rekonstruējuši teroristu nodomus un to realizāciju, kas izdzēsa vairākas dzīvības un sakustināja iluzorās drošības pamatus.

Patriotu diena ir viena no ASV Austrumu krasta oficiālajām brīvdienām, un kopš 1969. gada Masačūsetsas štatā to atzīmē aprīļa trešajā pirmdienā. Tās nozīmīgākais notikums ir Bostonas maratons, kam ir vairāk nekā 100 gadus senas saknes, un 2013. gadā tas pārvērtās par slaktiņu, ko pirms finiša līnijas noorganizēja divi Kirgizstānā dzimuši brāļi.

Divus gadus pēc Bostonas maratona traģēdijas rakstnieks Keisijs Šērmens un Bostonas žurnālists Deivs Vedžs izdeva grāmatu, kas atklāja 2013. gada aprīļa notikumus. Tā kļuvusi par pamatu scenārijam, kas pārvērsts asa sižeta trillerī ar Marku Vālbergu, Džonu Gudmenu, Kevinu Bēkonu, Dž. K. Simonsu un Mišelu Monegani galvenajās lomās.

ASV, 2016

Režisors: Pīters Bergs

Lomās: Marks Vālbergs, Džons Gudmens, Kevins Bēkons, Mišela Monegana, Dž. K. Simonss, Alekss Volfs, Temo Melikadze, Melisa Benuā

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Drāma. «Neatklātie ieraksti»

Spēlfilmas

Krimināldrāma. «Slepkavības Basku zemē»

Spēlfilmas

Izmisums

Spēlfilmas

Slepkavības Lelarzakā. Krimināldrāma (12+)

Spēlfilmas

Slepkavības Liberonos. Krimināldrāma

Spēlfilmas