• Sestdiena, 2021. gada 23. janvāris
  • Vārda diena: Strauta, Grieta, Rebeka
  • Rīgā apmācies, +2 °C, D vējš, 4,12m/s
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders: Sanita Osipova

1:1

Satversmes tiesas spriedumu par viendzimuma pāru tiesībām uz bērna dzimšanas atvaļinājumu vieni sauc par vēsturisku, citi sašutumā aicina uz referendumu un jauniem Satversmes grozījumiem. Par tradīcijām, iecietību un demokrātiju Satversmes tiesas priekšsēdētāja Sanita Osipova 1:1.

Komentāri (7)

Santa Purlaura
Noskatījos raidījumu ar lielu interesi. Visu cieņu Osipovas kundzei.
Ilvars Mičs
Evaņģēliji mums māca, ka Jēzus Kristus bija cieņpilns pret cilvēkiem, taču neizpatika viņiem un norādīja uz viņu grēkiem, īpaši homoseksuālismu un laulības pārkāpšanu. Jāņa evaņģēlijs norāda uz pastāvīgi pieaugošo konfliktu starp Jēzu Kristu no vienas puses un reliģiskajiem līderiem un politiskajiem tirāniem no otras puses. Jēzus Kristus vienmēr sludināja patiesību un tolerance izbeidzās no viņu pretinieku puses - viņi bija vardarbīgi, sita Jēzu, apmēdīja Jēzu, sita krustā Jēzu Kristu. Iecietība jeb tolerance ir Dieva rakstura iezīme - Viņš uzreiz nesoda, bet dod ikvienam atgriezties no grēkiem. Arī kristiešiem jābūt tolerantiem un jāsludina patiesība tik ilgi, kamēr LGBT atgriezīsies no sava grēka. Bībele māca - sludināt, ka homoseksuālisms ir grēks un būt tolerantiem (saprotošiem, ka grēks ir verdzība un liela atkarība) - tas ir mūsu aicinājums un pilnvara no Kunga. Šodien arī LGBT cenšas aizbāzt ciet muti Jēzum, ignorē viņu, apsmej viņu un dzīvo pretēji Viņa mācībai par laulību un homoseksuālismu un netoleranci izrāda pret kristiešiem, kas sludina Jēzu Kristu. Ja Satversmes tiesas priekšēdētāja nepareizi izprot Jauno Derību un nezin, ka šo pasauli radīja Jēzus Kristus kā to pierādīja zinātnieki Džeims Džoils, Luis Pastērs, Gregors Mendelis, A. Flamings un citi, tad, iepējams, likumu interpretāciju par labu homoseksuālismam arī ir jāapšauba. Pie kā tad pielīdzināt ģimenes definīciju, ja ne pie laulības definīcijas?
Agris Purvins
Osipovas kundzei vajadzētu beidzot izlasīt Satversmes 1. un 2.punktu:
1. Latvija ir neatkarīga demokrātiska republika.
2. Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.
Latvijas tauta nav TIKAI likumdevējs!!!
Jānis Bērziņš
Mēs vairs nedzīvojam sociālistiskajā tiesību lokā. Mēs piederam pie Rietumu tiesību loka, līdz ar to, Staversme ir tulkojama plašāk. Cienījamā tiesnese varbūt neizteicās Jums tik precīzi tīkami, kā gribētos, taču Jums, kā izglītotam, atvaļinātam virsniekam, vajadzētu domāt plašāk un izprast, ko tiesnese ir pateikusi.
Ilvars Mičs
LGBT kustības mērķis ir ietverts Homoseksuālisma manifestācijas dokumentā un tas paredz ietekmēt un audzināt visus nepilngadīgos bērnus - bērnu dārzos, skolā un pulciņos un šo homoseksuālisma propagandu mēs redzam visā pasaulē. Satversmes tiesas priekšsēdētāja Sanita Osipova precīzi norāda problēmas sakni - radīšanas jeb kreacionisma un evolūcijas teorijas konfliktu. Kad viens zinātnieks, profesors Latvijā publiski pierādīs, ka Darvins ir melis, evolūcijas teorija ir nepierādāma un mīts, tad LGBT kultūras pieteikums uz homoseksuālisma propagandu tiks atmaskots kā mēģinājums legalizēt nenozēļotus grēkus un vairāk nekas. LGBT kopienas kultūras neuzvarams ienadnieks un atmaskot;ajs ir zinātne, kreacionisms un tādi zinātniski koncepti kā Pirmais temodinamilkas likums - kas pasaka, ka visums ir radīts, bioģenēzes likums - ka dzīvība un informācija ir radīta, Gregora Mendeļa 3 iedzimtības likumi - ka cilvēks ir vienmēr bijis cilvēks - tātad radīts.
Алёна Крафт
Cik patīkami klausīties tik saprātīgu, gudru cilvēku. Visu cieņu, Osipovas kundzei.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Daniels Pavļuts

1:1

1:1 Gundars Rēders: Ivars Godmanis

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Ivars Godmanis

1:1

1:1 Gundars Rēders: Valdis Zatlers

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Valdis Zatlers 4

1:1