• Trešdiena, 2020. gada 29. janvāris
  • Vārda diena: Valērijs, Aivars
  • Rīgā +3.3°C, DA vējš 1.8m/s, 746mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

ĪPAŠA TV PIRMIZRĀDE! «Šerloks. Speciālizlaidums» (12+)

Spēlfilmas

Ja nu pasaulē slavenākais konsultējošais detektīvs un viņa labākais draugs būtu dzīvojuši 19. gadsimta Beikerstrītā, garām traucoties tvaika vilcieniem, karietēm, cilvēkiem cilindros un frakās? Dažas lietas gan paliek tādas pašas kā parasti — draudzība, piedzīvojums un slepkavība…

Kādēļ Tomass Rikoleti ir mazliet pārsteigts, redzot savu sievu tērpušos vecajā kāzu kleitā? Jo tikai dažas stundas pirms tam viņa izdarīja pašnāvību… Rikoleti kundzes rēgs spokojas pa ielām ar šausminošu atriebības kāri. Holmsam, Vatsonam un viņu draugiem jāliek lietā visa sava viltība, lai cīnītos ar ienaidnieku no viņsaules un visbeidzot uzzinātu šokējošu patiesību par rēgu līgavu!

«Šerloks. Speciālizlaidums» pasaules pirmizrāde BBC ēterā un vienlaikus arī 120 kinoteātros visā Lielbritānijā un Īrijā notiks 1. janvārī pulksten 21.00. Simtiem kinoteātru visā pasaulē, tostarp arī Latvijas Televīzija, šo epizodi pārraidīs, sākot no 2. janvāra.

«Lai iegūtu šī speciālizlaiduma izrādīšanas tiesības, uzsākām intensīvas sarunas ar BBC. Jau no sākuma šīm sarunām tika piešķirts augstākās slepenības statuss līdz vissīkākajām niansēm. Tāds statuss joprojām ir spēkā un ap speciālizlaiduma apvītā noslēpumainība zudīs tikai pasaules pirmizrādes laikā. Tas tiek darīts, lai visiem šī seriāla faniem būtu lielāks pārsteigums un gandarījuma sajūta,» stāsta Latvijas Televīzijas filmu iepirkšanas nodaļas vadītāja Šarlote Līduma.

Sherlock. The Abominable Bride. Detektīvs, Lielbritānija, 2015.

NB! Autortiesību ierobežojumu dēļ pārraides ieraksts nebūs pieejams.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

Drāma. «Tikai drosmīgie»

Spēlfilmas
Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Drāma. «Pusnakts saule»

Spēlfilmas
Anotācija

Latviešu spēlfilma. «Ziemassvētku jampadracis»

Spēlfilmas