Florbola Virslīga sievietēm. "Ķekava" un "Nost No Dīvāna"/Rīgas Jauno tehniķu centrs

Lai arī “Ķekavas” un “Nost No Dīvāna”/Rīgas Jauno tehniķu centra komandas tabulā šķīra sešas vietas, spēles sākumā to īpaši nejuta. Pārsvars gan bija mājiniecēm, bet arī “NND” spēlētājas nesēdēja aizsardzībā. Ar visu to ķekavnieces pirmajās 20 minūtes guva divus vārtus. Lielākos pamatus uzvarai mājinieces ielika otrajā trešdaļā, kad deviņu minūšu laikā četrreiz raidīja bumbiņu pretinieču vārtos un panāca 6-0. Uz to viešņas atbildēja ar vienu rezultatīvu Klintas Rovītes metienu. Pēdējā periodā, ar divām maiņām spēlējošās “Ķekavas” florbolistes, samazināja aktivitāti, un abas vienības apmainījās ar vienu trāpīgu metienu. Rezultātā “Ķekavas” vienība svinēja uzvaru ar 7-2. Viņu sastāvā ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Paula Metāla un Kristiāna Elizabete Krūmiņa.

Intervija - Kristiāna Elizabete Krūmiņa, FK “Ķekava” kapteine

Uzvara ļauj “Ķekavas” komandai nostiprināties tabulā priekšgalā. Bet jāņem vērā, ka tuvākās sekotājas “Rubenes” florbolistes ir aizvadījušas piecas spēlēs mazāk.