• Trešdiena, 2020. gada 21. oktobris
  • Vārda diena: Severīns, Urzula
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders : Artis Kampars

1:1

Partija «Vienotība» aktīvi palīdz demisionēt savam premjeram un tagad žēlojas par nepietiekamu ministru portfeļu skaitu topošajā valdībā. Kas tas ir? Mirkļa vājums vai partijas beigu sākums? «Vienotības» ģenerālsekretārs Artis Kampars — «1:1»

Komentāri (5)

Raimondas Pabrieža
Kur pazudis mans komentārs? Neko cenzējamu nerakstīju. Tikai jautāju Rēdera kungam, kāpēc raidījumā uzspiež savu viedokli un neļauj intervējamam atbildēt uz uzdoto jautājumu. Tas jau dubultnekorekti, kā jau rakstīju, intervijā ar Lietuvas prezidenti D.Gribauskaites kundzi.
Tik nekorektu interviju, kā ar D.Gribauskaites kundzi (neskaitot dzelteno presi) reti nākas dzirdēt. Man personīgi bija ļoti liels kauns. Agrāk uzskatīju, ka šis raidījums ir daudzmaz korekts...
Aina Strautiņa
kauns un negods āboltiņai par viņas nevērtīgo solījumu gādāt par pensiju palielināšanu,kur viņa bija un ko darīja visus šos 7 gadus,tad pat nedomāja par tautu ,kur nu par pensionāriem.Tā kā pensionāri neuzķeraties uz šo viltus solījumu.UN NOKLAUSOTIES ŠODIEN RADIO TEIKTO Šadurska runu gribas teikt-Šadurski pats tu od pēc naftalīna,arī esi padomju laika produkts,tā kā nasalīdzini tikumību ar krieviju.Tad no mūsu valsts nesūtīja bērnus uz asv viņu pedarastiem,arī ministri nebija no šis īpašās sugas kā tas ir tagad.atjēdzaties pertija tādu likt par izglītības ministru-kārtējā nulle,kam vajaga amatu un naudu.
Daina Bērziņa
Godīgi un gudri cilvēki Latvijā neiet politikā,tikai salašņas.Skumji.
massbeat
Apkopojot:

1. Vienotībā viss ir labi, ko saka publiski - nevajag ticēt, tā ir nekorrekta komunikācija. "Melošana? Nē, jūs nepareizi sapratāt, uūūū."
2. Cik daudz saņem visgodīgākās un taisnīgākās partijas vadītājs ir slēgta info, jo pati biedrība un partija to neatklāj. OK.
3. Apvienot lobiju un darbu valsts labā var, tur nav nekādu zemūdens akmeņu (sk. punktu n1 - jūs nepareizi sapratāt).

No visas sirds vēlu šim veidojumam tādu pašu likteni, kā partijai "Latvijas Ceļš".
Silvija Potaša
Artis Kampars nu lej,nu lej! Īsti padomijas laiku ģenerālsekretāru stilā. Cilvēkam nepietiek deputāta algas ģimenes uzturēšanai...Un pienākumu izpildes ietvaros pieprasa papildus samaksu...Pēc kā ož?Deputāts Junkurs ir dziļi apvainojies un tāpēc negrozās priekšgalā. Viņu izstumj no Saeimas deputātu vidus par labu Āboltiņai ne bez solījumiem darba iekārtošanā. Un kas? Nekas. Ne redzams,ne dzirdams,ne sazvanāms...Kampars pasūdzējās,ka nenotiek paaudžu maiņa. Es saklausīju vienas sūdzības.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

1:1 Gundars Rēders: Uga Dumpis

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Uga Dumpis

1:1