Pēdējie covid veiktie testi hokeja valstsvienības vadībai vēstīja par diviem komandā saslimušajiem. Abi ir aizsargi Artūrs Kulda un Kārlis Čukste. Viņi kopā ar komandu šodien neizlidoja, bet viņu vietas sastāvā ieņems Roberts Mamčics un Nauris Sējējs.

Intervija - Roberts Pļāvējs, LHF ģenerālsekretārs

Gaidīt nākamo reisu nekādīgi nevarēja valstsvienības kapteinis Lauris Dārziņš, kuram jau piektdien Pekinas olimpiskajā stadionā kopā ar Elīzu Tīrumu jāienes Latvijas karogs. Mūsējo varējumu laukumā jau varēsim redzēt pārbaudes spēlēs pret krievu olimpisko komandu un Dāniju jau Pekinā.

Intervija - Lauris Dārziņš, Latvijas hokeja valstsvienības kapteinis

Intervija - Roberts Pļāvējs, LHF ģenerālsekretārs

Latvijas labākā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka saaukstēšanās dēļ uz Pekinu izlidoja tikai šodien. Lai gan viņas trenerim un brālim Valtam Eidukam bija pozitīvs covid-19 tests, Patrīcijas treniņos Valts varēs palīdzēt. 

Intervija - Patrīcija Eiduka, Latvijas distanču slēpotāja

Vienīgā biatlona pārstāve Baiba Bendika šosezon treniņos noslēpojusi neskaitāmus kilometrus, lai Pekinā ātrumā neatpaliktu no pasaules spices. 

Intervija - Baiba Bendika, Latvijas labākā biatloniste

Bendika Pekinā startēs arī 30km distanču slēpošanā. 2022.gada Pekinas olimpiskajās spēlēs Latviju pārstāvēs 57 sportisti 11 sporta veidos. Olimpiskā studija un atklāšanas ceremonija jau piektdien no pulksten 13:00.