Seriāls ir par sapratni, draudzību un dažādības pieņemšanu, par to, ka, par spīti dažādām interesēm, raksturiem, sociāliem slāņiem, izšķirošas ir vispārcilvēciskas īpašības – spēja veidot draudzību, saprast citam citu un pieņemt atšķirīgo. Jaunieši bez iepriekšējas ekrāna pieredzes ir izvēlēti ar konkrētu mērķi – tie ir jaunieši, kas ir jau “gatavi tēli”, neuzspiežot tēlot to, kas viņiem svešs.

Latvija, 2021.

Režisori: Una Rozenbauma, Māris Lagzdiņš.

Lomās: Elīza Mickus, Varis Vilciņš, Frīda Šulte, Varis Piņķis, Gatis Gāga, Alma Rix u.c.

Ceturtdiena, 2.februāris

1. sērija

Seriāla “Paliec negatīvs” sižets seko notikumiem kādā lauku muižā Covid-19 pandēmijas laikā. Divi jauniešu kolektīvi – meiteņu volejbola komanda kopā ar savu treneri un zēnu pūtēju ansamblis kopā ar diriģenti – ir devušies uz savām nometnēm, taču muižas īpašnieka izklaidības dēļ ir sajaukti nometņu rezervācijas datumi, un pārpratuma rezultātā muižas numuriņos meitenes un zēni tiek salikti kopā uz vienu nakti. No rīta izrādās, ka zēnus atvedušajam šoferim ir saslimšanas simptomi un pozitīvs tests, tādēļ drošības pēc jauniešiem jāpaliek pašizolācijā tieši tādās kompānijās, kā pārlaista nakts.

Ceturtdiena, 2.februāris

2. sērija

Pēc diennakts visstingrākajā karantīnā muižā ieslodzītie beidzot tiek svaigā gaisā. Bet tikai ar diviem noteikumiem: pirmkārt, ārā tiek laista katra istabiņa atsevišķi, un, otrkārt, laiks jāpavada, grābjot lapas muižas parkā.

Ceturtdiena, 2.februāris

3. sērija

Pienākusi testa diena, un pavisam drīz uzzināsim, vai kādam no nometnes būs pozitīvs vīrusa tests, vai arī visi paliks negatīvi. Protams, ne visiem ir pietiekami stipri nervi, lai šo spriedzi izturētu godam.

12+