• Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
  • Vārda diena: Sofija, Taiga, Airita, Arita
  • Rīgā skaidrs, +13 °C, Z/ZR vējš, 2,06m/s
LSM Bērnistaba

Kultūršoks: «Kādēļ Rīgas dome uzstāj uz tramvaja maršrutu caur Lielajiem kapiem?»

Kultūršoks

Skanstes rajons, protams, nav tikai New Hansa - projekts, par kura apturēšanu savas likvidācijas priekšvakarā ir paziņojusi ABLV Bank Rīgā. Tomēr skaidrs, ka Rīgā ir daudz dzīvīgākas vietas, kuras būtu jāatslogo no neekoloģiska transporta ar videi daudz draudzīgāko tramvaju. Tomēr, neraugoties uz Skanstes neskaidro nākotni, Rīgas dome nav mainījusi plānus primāri attīstīt tramvaja maršrutu tieši uz šo rajonu.

Komentāri (1)

Aina Aina
Runājot par šo tranvaju - gribās atgādināt, ka Rīgā eksistē arī tāds rajons, kā Bolderāja! Gribas zināt, kāpēc visos Rīgas rajonos viss kautko uzlabo, ievieš, sakopj, modernizē, labiekārto - bet tikai ne Bolderājā? Mēs ko esam kādi trešās šķiras geto cilvēki? Mums var tikai sagrūst ogļu pārkrutuves, visādus citus smirdīgus uzņēmumus un sociālās mājas! Reāli ''obidno''! Mums norīta, lai 9:00 tiktu uz darbu ir jāpavada ceļā 2.st.? Līdz Bibliotēkai vien ir jābrauc 1,30.st.!!!!! Neviens - neviens citu rajonu iedzīvotājs IKDIENĀ nepavada no rīta ceļā 2.st., lai tiktu uz dabu! (un tas ir TIKAI lidz CENTRAM! Ja strādā citā rajonā - tad reiķiniet paši!) Kāpēc par visiem citu rajonu iedzīvotājiem rūpējās un cenšās uzlabot viņu ikdienu un ērtības, bet tikai ne par Bolderāju? Jūs taisīsiet Skanstes tranvaju uz rajonu - kura vēl nav!!!!!! Un ja arī būs - kam tas tranvajs būs vajadzīgs?! Jaunajos rajonos - jaunajās mājās dzīvokļus pirks cilvēki, kuri to var atļauties - kuriem ir nauda! Un tādi cilvēki jaunu nebrauks ar tranvaju - viņiem būs mašīnas!!! Bet tur kur reāli vajag uzlabojumus - par tiem pat neliekas ne zinis! Mums ir viena vieīga šoseja ar vienu vienigo 3.autobusu!
Šeit pie reizītes gribu pielikt klāt praktiski tādu pašu problēmu un netaisnību - kā velo celiņi! Atkal teikšu to pašu. Kāpēc itin visur tādus ievieš - bet ne Bolderājā? Mums vispār vajadzēja to pašiem, pašiem pirmajiem! Jo ja citos rajonos tomēr ir viss visādas citas alternatīvas - kā puslīdz droši braukt ar velosipēdu (trotuāri, celiņi, plati ceļi utt.) - tad mums tādu NAV un NEKAD nav bijis!!!! Mums ir: gribi nomirt - pameiģini aizbraukt ar riteni uz pilsētu! Un pats ''obidnākais'' un interesantākais ir tas, ka NEVIENĀ rakstā, publikācijās par velo celiņiem NAV NE PUŠPLĒSTA vārda par Bolderāju! Ne viena.
Es nezinu - varbūt atdaliet Bolderāju no Rīgas?! Mēs taču nēesam cilvēki - mums taču neko nevajag. Te var tikai maznodrošināto mājas celt ar narkomāniem un bomžiem.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!