• Sestdiena, 2019. gada 23. marts
  • Vārda diena: Mirdza, Žanete, Žanna
  • Rīgā +0.9°C, DA vējš 1.3m/s, 770mm Hg, 76%
LSM Bērnistaba

Sarkanais mežs. 1.sērija. «Nacists»

Sarkanais mežs

1949.gads, marts, Anglija. Latviešu emigrantu, bijušo leģionāru Vitoldu uzrunā britu izlūkdienesta MI6 virsnieks, latvietis Rūdolfs Silarājs. Viņš aicina Vitoldu pievienoties patriotu grupai, kuri vēlas panākt Baltijas valstu neatkarības atjaunošanu.

Vitolds nepiekrīt, viņš gatavojas kāzām, kopā ar līgavu Veltu grasās pārcelties uz ASV. Tam vajadzīga vairs tikai ārsta izziņa, ka abi ir veseli.

Krogā izceļas kautiņš, vietējie latviešus uzskata par nacistiem, jo dejās spēlēta vācu dziesma marša tempā. Negaidīti Vitolda darba vietā ierodas nacistu mednieki.

Komentāri (5)

Kaspars Donis
profesionāla aktierspēle. malači. arī tematika aizkustina.
Agris Ouger
Jā, labs materiāls. Tomēr, ja drīkst kādu nelielu aizrādījumu, tad tiešām jāteic, ka saturs nav necik vēsturiski patiess. Tomēr, skatoties seriālu par šādu tēmu, neizbēgami prasās iegūt arī kādu ticamu informāciju par vēsturē notikušo. Šeit ticamības moments šur tur tika nozagts. Piemēram, tas sižeta saspīlējums, kas radīts ārstam sakot, ka Amerikā Vitoldu neielaidīšot, tāpēc, ka cilvēkam šķemba galvaskausā, ir maigi izsakoties, scenārista izdomājums :) Man pašam ir radinieki, kuri uz turieni aizceļoja burtiski piedzīti ar šķembām un lodēm - visi lidostu metāla detektori kliedza katru reizi, kad onkuļi brauca pie mums ciemos.
Tas tā - gribējās pasūdzēties un pielabot, lai arī skatītājam varbūt kas noderīgs tiek. Citādi seriāls labi uzfilmēts. Man patīk.
Kalvis Patmalnieks.
Paldies par lielisku seriālu. Beidzot ir arī kaut kas skatāms. Aktierspēle izcila!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

«Sarkanais mežs» 4. sērija. «Krievs» 2

Sarkanais mežs
Anotācija

«Sarkanais mežs» 5. sērija. «Sadursme»

Sarkanais mežs
Anotācija

«Sarkanais mežs» 4. sērija. «Krievs»

Sarkanais mežs

Sarkanais mežs. 2.sērija «Bedrē» 3

Sarkanais mežs