Otrdiena, 2. aprīlis

28. sērija

Zurabs cer, ka Bella kļūs par daudzbērnu māti. Anete pārdzīvo par DNS testa rezultātiem, bet Samanta ir apņēmības pilna noskaidrot visu līdz galam. Astrīdai ienāk prātā doma pasūtīt Ralfam fotogrāfijas jaunai ēdienkartei. Ralfam rodas aizdomas, ka viņa fotostudiju apzadzis Dāvids. Anete un Samanta cenšas slepus dabūt Zuraba DNS paraugu. Zurabam un Pēterim dzimst jauna biznesa ideja, bet par viņu nelegālajām darbībām ieinteresējas policija.

Trešdiena, 3. aprīlis

29. sērija

Policists Bergmanis ļaunprātīgi izmanto savu dienesta stāvokli. Irīna izbauda savas jaunās attiecības ar Mareku. Anete nolemj izstāstīt Ralfam patiesību par DNS testu. Ralfs ir satriekts par uzzināto. Veronika domā, ka Anete un Samanta slēpj kaut ko nopietnu, bet Zurabs ir nelabojams optimists. Mareks izmanto pazīšanos ar Irīnu, lai noskatītu sev jaunus upurus. Oskars negaidīti ierauga zagļus un iesaistās nevienlīdzīgā cīņā.

Ceturtdiena, 4. aprīlis

30. sērija

Samanta no rīta atgriežas mājās un pārbīstas no tā, ko ierauga. Veronika un Zurabs neatceras, kas iepriekšējā vakarā noticis. Oskars un Anete uztraucas par Sofijas veselību. Dvīņu māju ciematā ierodas policija. Oskars mēģina aprakstīt noziedznieku izskatu, tomēr aizmirst būtisku detaļu. Pēterim rodas oriģināla ideja, kā pasargāt savu ģimeni no zagļiem. Oskars atrod lietisko pierādījumu un saprot, kas ir zaglis.