Latvijas telpu futbola vīrslīgā pirmais pusfināls. "RFS Futsal" - TFK "Salaspils"

Latvijas telpu futbola vīrslīgā sākušas pusfināla sērijas. RFS Futsal aizvadīja pirmo dueli ar Salaspils komandu. Pirmajā puslaikā viss ritēja labvēlīgi RFS komandai, kas izvirzījās vadībā ar 4-1. Divreiz izcēlās Edgars Tarakanovs. Tomēr pēc pārtraukuma salaspilieši ar Daniila Fogeļa un Oļega Peņkovska rezultatīviem sitieniem spēja atjaunot intrigu 3-4. Taču pēdējais vārds šajā mačā tomēr piederēja RFS, kad kapteinis Germans Matjušenko guva 5 vārtus savas komandas labā. Tādējādi ar 5-3 uzvaru svinēja RFS Futsal futbolisti.

Intervija - Germans Matjušenko, “RFS Futsal” kapteinis

Otrajā pusfinālā Riga FC pirmajā spēlē ar 5-0 uzvarēja Nīca/Otankimill futbolistus. Abas atbildes spēles notiks nākamsestdien.