• Sestdiena, 2021. gada 31. jūlijs
  • Vārda diena: Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
  • Rīgā mākoņains, +17 °C, DR vējš, 5m/s
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Nenotveramie takši»

Aizliegtais paņēmiens

Spožas mašīnas, balti krekli, laipna apkalpošana un izcila biznesa arhitektūra, kā visu degunu priekšā optimizēt nodokļu nomaksu. Iespējams radījuši vislabākie Latvijā. Finanšu ministrija tikmēr jau vairāk nekā gadu neko nav spējusi izdarīt.

Komentāri (3)

Jānis Kalniņš
;)))

"Kas arī bija jāpierāda", kā saka - nemainīgi prasti populistiskais un bezcerīgi juridiski analfabētiskais "žurnālists" bojārs & co kārtējo reizi "izgāzās kā veca sēta". Pie tam, vēl - izgāzās publiski, tā dēvētajā "sabiedriskajā medijā", t.i. uz nodokļu maksātāju rēķina agonējošajā LTV.

Galvenokārt jau LTV paspārnē (jeb "skapī"?) veģetējošais bojārveidīgo profānu grupējums kārtējo reizi gluži likumsakarīgi izgāzās tāpēc, ka joprojām tiek truli ignorēts jebkuram sakarīgi smadzeņot spējīgam indivīdam gluži pašsaprotami zināmais: jebkurā tiesiskā valstī LIKUMS ir un paliek absolūti prioritāri un konsekventi respektējams LIKUMS. T.sk., lai cik ļoooti tas nepatiktu bojāram u.c. taml. juridiski analfabētiskiem populistiem - LIKUMS ir jebkuram un visiem fiz. / jur. personāžiem OBLIGĀTI absolūti prioritārs un pastāvīgi konsekventi respektējams arī pat šajā pašreizējā, klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" zombijfanu bezjēdzīgi piegānītajā "tiesiskajā valstī" Latvijā.
Dace Feldmane
ASV cilvēki izmanto Uber un Taksi nevienam vairs nav vajadzīgi
Ko Katrina
FM pārstāvis otrajā atbildē īsi minēja šādu gadījumu atslēgu - Šķēle un līdzīgie par likumīgu uzskata likumu GRAMATISKO interpretāciju, bet normālās Rietumvalstīs par likumīgu uzskata likumu interpretāciju saskaņā ar konkrēto tiesību normu MĒRĶI. Kad visus likumus Latvijā piemēros saskaņā ar mērķi, tad arī varēs oficiāli teikt un tiesas spriest, ka šī nav optimizācija, bet krāpšana.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Odi» 1

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Odi»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija «Ūdeles un kažoki» 3

Aizliegtais paņēmiens