• Pirmdiena, 2020. gada 6. aprīlis
  • Vārda diena: Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta
  • Rīgā +4.0°C, D vējš 1.3m/s, 774mm Hg, 80%
LSM Bērnistaba

Latvijas delegācijas Eirovīzijā dienasgrāmata Nr.1.

Eirovīzija

1. maija pēcpusdienā Latvijas pārstāvji 62. dziesmu konkursā «Eirovīzija» - grupa «Triānas Parks» kāpa uz skatuves, lai atvēlētajā laikā pirmo reizi izmēģinātu savu priekšnesumu.

Latvijas delegācijas vadītāja Zita Kaminska stāsta: «Pirmo reizi mēs paši priekšnesumam veidojām skatuves video grafikas, kas mums ļauj atšķirties no lielākās daļas citu konkursantu, kas izmanto konkursa nodrošināto video grafikas kompāniju.» Viņa uzsver, ka šī iemesla dēļ arī veicamie uzlabojumi skatuves noformējumā ir salīdzinoši mazāki un tiks veikti līdz ar nākamajiem mēģinājumiem.

Tāpat grupa «Triānas Parks» pēc mēģinājuma sniedza preses konferenci, kuras laikā pastāstīja jau Kijevā esošajiem mediju pārstāvjiem par savām sajūtām par pirmajiem iespaidiem konkursā. Z.Kaminska turpina: «Preses konferencē grupas solistes Agneses Rakovskas spilgtā personība un pozitīvā enerģija pamodināja jau mazliet sagurušos žurnālistus, tā kā tā bija pēdējā preses konference tajā dienā. Žurnālisti kā «Triānas Parka» trumpi minēja to, ka viņi ir vienīgā grupa, kas piedalās pusfinālos, tā kā pārējo valstu pārstāvji ir vai nu dueti vai solo mākslinieki.»

Tā kā uz pirmo mēģinājumu nebija obligāts nosacījums ierasties skatuves tērpos, ar kuriem konkursanti būs redzami pusfināla tiešraidēs, paliek atklāts jautājums un intriga par grupas «Triānas Parks» tērpiem.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!