LBL. BK "Ventspils" - BK "Ogre"

Tieši šī pāra spēkošanās pusfinālā tika gaidīta ar vislielāko interesi. Pirmās divas spēles to apstiprināja, jo rezultāts bija neizšķirts 1-1. Tā kā trešo spēli savā laukumā aizvadīja ventspilnieki, zināmas priekšrocības bija viņiem. Jāatzīmē, ka ogrēniešu rindās bija atgriezies Kristaps Dārgais. Spēles pirmajā ceturtdaļā vadībā visu laiku atradās viesi. Lielākais pārsvars plus 11. Otrajā ceturtdaļā viss mainījās un ar leģionāru Kristofera Kofija un Viljamsa Raimana pūlēm ventspilniek ātri spēli izlīdzināja un pēc tam jau paši izvirzījās vadībā. Pirmās 20 minūtes beidzās 40-35 Ventspils labā.

Trešajā ceturtdaļā turpinājās mājinieki vadība, kuru sastāvā ar tālmetieniem uzspīdēja Edgars Lasenbergs. Tikmēr viesi visiem spēkiem centās viņus panākt. Pirms pēdējās ceturtdaļas ogrēnieši atpalicību bija sadeldējuši līdz mīnuss 1. Līdzīgs scenārijs bija arī noslēguma 10minūtē. Galu galā divas minūtes pirms spēles beigām viesi panāca neizšķirtu. Tad Lasenbergs atkal trāpīja tālmetienu, Ogre atbildēja ar 2 punktiem. Noslēdzošais viesu uzbrukums Kuksika izpildījuma tika atvairīts, un laimīgu uzvaru ar 74-73 svinēja Ventspils basketbolisti.

Intervija - Edgars Lasenbergs, BK «Ventspils» aizsargs

Tātad sērijā līdz 3 uzvarām rezultāts ir 2-1 Ventspils labā. Nākamā pusfināla cīņa notiks trešdien Ogres laukumā.