• Ceturtdiena, 2020. gada 20. februāris
  • Vārda diena: Smuidra, Vitauts, Smuidris
  • Rīgā +5.7°C, - vējš 0m/s, 762mm Hg, 78%
LSM Bērnistaba

«Mans mīļais Ramons» 62. - 66. sērija

Mans mīļais Ramons

Pirmdiena, 2. jūlijs

62. sērija

Roksana lūdzas, lai Antonio viņu nepamet. Porfirio ir sašutis par to, ka viņu mēģina piekukuļot. Favjola bez jebkāda prieka domā par gaidāmajām kāzām ar Fransisko. Ramons steidzami vēlas atgriezties Mehiko pie Favjolas. Huana dodas tikties ar sagūstītājiem, lai atdotu viņiem izpirkuma naudu, bet tad saņem zvanu no Ramona, kurš saka, ka viņam ir izdevies izbēgt. Favjola apprecas ar Fransisko, zinādama, ka Ramons ir atradies. Favjola atsakās uzklausīt Ramonu. Ramons ir šokēts, ka Favjola ir apprecējusies.

Otrdiena, 3. jūlijs

63. sērija

Ramons atgriežas un satriekts uzzina, ka Favjola ir apprecējusies. Favjolas lēmumu neviens neatbalsta, izņemot Ortensiju. Fransisko pasūta Čirku -  viņš naudu nedabūšot. Porfirio atklāj Veronikai, ka tiesnesis izdevis orderi, lai varētu arestēt Pastranu par kukuļošanu. Veronika aizsteidzas un pie sevis nosaka, ka viņu neviens nenoķers. Finito pastāsta Benito, ka Luisas skūpsts bija tikai atvadu skūpsts. Benito vienalga nepiedod Luisai. Tad Finito piedāvā Luisai savu draudzību. Ramons pieķer Hulio un Huanu skūpstāmies. Favjola prasa, lai Huana atdod viņas naudas daļu, jo viņa ar Fransisko domā pārcelties uz Kanādu. Andrea kopā ar Santjago domā braukt uz Čīli, lai tur pabeigtu studijas.

Trešdiena, 4. jūlijs

64. sērija

Pastrana piedāva Porfirio tikties un atklāj, ka viņam informāciju nodeva Veronika. Policija jau ir viņai uz pēdām, un Veroniku apcietina lidostā, pirms viņa paspēj aizlidot uz Panamu. Porfirio lūdz Margaritai piedošanu, bet viņa sašutusi šo padzen. Osvaldo uzaicina Emiliju pavadīt kopā nakti. Djego, Roksanas sakūdīts, pasaka Antonio, ka vairs negrib viņu redzēt. Antonio lūdz Margaritas palīdzību, lai pabeigtu šķiršanos. Sofija ir atradusi autoservisam telpas un samaksā īri par gadu uz priekšu. Ramons ir nepatīkami pārsteigts, ka telpas atrodas tieši pretī Favjolas autoservisam.

Ceturtdiena, 5. jūlijs

65. sērija

Huana pasaka Favjolai, ka pārrakstījusi uzņēmuma akcijas uz viņas vārda.

Ortensija uzzina, ka Hulio grib precēties ar Huanu. Antonio pieprasa, lai Roksana paraksta šķiršanās dokumentus, citādi sūdzēs viņu tiesā. Sara izstāsta Santjago, ka Andrea ir iemīlējusies savā brālēnā. Viņš pieprasa no Andreas paskaidrojumus. Ortensija ierodas pie Favjolas darbā, taču viņai paliek slikti, un Ramons un Favjola aizved viņu uz slimnīcu.

Piektdiena, 6. jūlijs

66. sērija

Andrea un Santjago pasaka Huanai, ka brauks uz Čīli. Ortensiju pārved mājās, viņai ir paralizētas kājas. Adalhisa mēģina panākt tuvākas attiecības ar Benito. Fransisko grib atvērt savu praksi, un Favjola sola viņam palīdzēt finansiāli. Hulio pūlas viņu atrunāt, taču velti. Notiek Ramona servisa atklāšana. Porfirio sūta Margaritai puķes, bet viņa nodomā, ka tās ir no Antonio. Antonio pasaka Agustinam, ka viņš bijis Roksanas zaudētā bērna tēvs.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 117. (nosl.) sērija 1

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 107. - 111. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 102. -

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 97. - 101. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 92. - 96. sērija

Mans mīļais Ramons