Pirmdiena, 2. augusts

3426. sērija

Strādājot dobēs, Francīte atrod noraktu laika kapsulu, kas liek Alfonsam un Hildegardei atcerēties laiku pirms 40 gadiem, kad abi bija tikko iemīlējušies. Vanesa apjauš, ka sāk iemīlēties Robertā. Ariānas šantāžas spiests, Dirks nolemj pārtraukt izlikšanos un tēlo Lindai, ka viņa kājās sāk atgriezties sajūtas, Linda neatklāj Dirka viltību un jūtas aizkustināta līdz sirds dziļumiem. Pauls vēlas pierādīt Mišelai, ka zaudējis interesi par Lūsiju, un ielūdz viņu vakariņās; bēdu māktais Bela izjauc abu romantisko noskaņojumu.

Otrdiena, 3. augusts

3427. sērija

Tims turpina mācīt Amēlijai spēlēt polo, Amēlijas neveiklais sitiens trāpa Lindai pa galvu, viņa zaudē samaņu; notikušais izraisa Dirkā instinktīvu reakciju. Lūsija jūtas atvieglota, ka vairs nav jāizliekas Belas priekšā, tomēr, kad Pauls paziņo, ka sācis satikties ar Mišelu, Lūsija jūtas dziļi sāpināta. Alfonss vēlas piepildīt Hildegardes senu vēlēšanos un nopērk biļetes ceļojumam uz Brazīliju, sarunā ar Mišelu Hildegarde uzzina, ka Rio ir bīstams ceļamērķis. Vanesa lolo cerības, ka Roberts atbildēs viņas jūtām, bet piedzīvo rūgtu vilšanos, kad uz tikšanos Roberts atsūta savā vietā Verneru.

Trešdiena, 4. augusts

3428. sērija

Štefans vaino Timu mātes negadījumā; Francīte aizstāv Timu, un Štefans atkal kļūst greizsirdīgs. Dirks jūtas atvieglots, uzzinot, ka Linda neatceras notikumus pirms ģīboņa, vēlāk pamazām sāk atgriezties Lindas atmiņa un viņai rodas nelāgas aizdomas. «Firstenhofā» ierodas Kornēlija Holle, kura vēlas pietiekties darbā par viesnīcas saimniecības daļas vadītāju, Roberts neatpazīst Kornēlijā savu bērnības dienu draudzeni; Vanesa kļūst greizsirdīga un sastāsta Kornēlijai melus par kolēģu attiecībām «Firstenhofā».

Ceturtdiena, 5. augusts

3429. sērija

Vanesa jūtas apmulsusi un nolemj pārtraukt dēku ar Robertu, viņa izdomā dažādus ieganstus, lai atceltu tikšanos, Roberts nojauš, ka meitene ir viņā iemīlējusies. Štefans atvainojas Francītei par savu rīcību un sagādā viņai pārsteigumu. Hildegarde nevēlas doties uz Brazīliju un baidās to pateikt Alfonsam; Alfonss izdomā citu veidu, kā izpildīt Hildegardes karstāko vēlēšanos. Ariāna turpina īstenot «Firstenhofas» izputināšanas plānu un atlaiž vairākus darbiniekus, viesnīcā sāk trūkt darbaroku; Roberts pieņem darbā Kornēliju. «Firstenhofā» ierodas Rozālija Engele, viņa ir kļuvusi par personības izaugsmes treneri un paziņo, ka rīkos viesnīcā semināru. Mihaels nav priecīgs, satiekot savu bijušo draudzeni.

7+