Šīs sezonas raidījumos īpaša uzmanība tiks pievērsta dzīvnieku labturības jautājumiem. Pirmie jaunās sezonas raidījuma viesi būs tenisiste Aļona Ostapenko un basketbolists Kristaps Janičenoks.

Šajā sezonā raidījuma radošā komanda apmeklēs dzīvnieku patversmes visos Latvijas reģionos, lai palīdzētu atrast jaunas mājas un mīlošus saimniekus pamestajiem dzīvniekiem. Kā ierasts, šajā misijā tiks iesaistīti arī sabiedrībā zināmi cilvēki. Tāpat turpināsies arī video konkurss skatītājiem, aicinot arī turpmāk raidījumam iesūtīt video ar mīluļu jautrajām un neparastajām izdarībām, savukārt mīluļu video sižetus šajā sezonā ir piekrituši komentēt un ierunāt sabiedrībā populāri dzīvnieku draugi.

Pirmajos raidījumos mājas savam krustbērnam sunim Renāram palīdzēs meklēt slavenā tenisiste Aļona Ostapenko. Savukārt kopā ar basketbolistu Kristapu Janičenoku raidījums dosies apciemot suņupuiku Bārtu, kuram mājas Kristaps palīdzēja meklēt pirms gada. Bārtu raidījumā «Ķepa uz sirds» ieraudzīja ģimene Carnikavā un saprata, ka Bārts ir viņu īstais suns. Kā Bārtam klājas jaunajās mājās un vai viņš atpazīs savu krusttēvu?

Tāpat skatītāji uzzinās, kā ikviens kaķa īpašnieks var pašu rokām pagatavot gaumīgas rotaļlietas un pārvērst istabu par īstu izklaides zonu savam mīlulim. Skaidrosim arī, ko saka kaķu eksperti par to, ka kaķis tiek vadāts ārā pie pavadas. Turpināsim skaidrot arī suņu uzvedības problēmas – ko darīt, ja jūsu suni regulāri nāk klāt samīļot vai uzrunā svešinieki? Apskatīsim arī citu mīļdzīvnieku uzvedības un turēšanas īpatnības – kas jāzina, ja gribat turēt pundurcūciņu, degu peles vai bruņurupuci? Protams, neatņemama raidījuma sastāvdaļa būs priecīgās sastapšanās – laimīgie adopcijas stāsti, kas iedvesmo un liek ticēt labajam.

Tāpat kā iepriekšējās sezonās, arī šoreiz visi raidījuma skatītāji ir aicināti iesūtīt savu mājas mīluļu smieklīgākās izdarības video konkursam «Ķepu video», sūtot tos uz e-pasta adresi info@kepauzsirds.lv. Iesūtītie video katru nedēļu tiks apskatīti raidījumā, kā arī internetā – «Ķepa uz sirds» mājaslapā. Kā ierasts, labāko sižetu autorus gaida vērtīgas balvas.