• Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
  • Vārda diena: Umberts, Herberts, Dailis
  • Rīgā viegls lietus, +14 °C, DA vējš, 2,06m/s
LSM Bērnistaba

Ieskats 2. septembra «De Facto» temtos

De Facto

Reformām paredzētā veselības nauda galu galā aiziet miljonu vērtu iekārtu iegādei. 

«De Facto» komandas rīcībā nonākuši deputāta Artuss Kaimins telefonsarunu ieraksti. Tajos dzirdams tas, ka jau 2014. gadā advokāts Aldis Gobzems māca Kaimiņu sadarboties ar blēžiem.

Par šiem un citiem tematiem svētdien, 2. septembrī. 

Komentāri (1)

Lauris Galins
Uz jautājumu Gobzemam tiešraidē-" Jums derētu kliedēt galveno aizdomu ēnu, kas saistīta ar baumām par Jūsu iespējamo sadarbību ar Meironi kontrolētiem uzņēmumiem, - publiski apsoliet, ka Jūs sauksiet pie atbildības Meironi, ja Pieteik.com publicētā informācija par Meironī afērām kuru rezultātā valsts ir zaudējusi 130 miljonus izrādīsies patiesa. Ja Jūs to izdarīsiet publiski, tad Jūs iegūsiet arī manu balsi, un pieļauju, ka ne tikai manu."

Gobzems pēc tā, kad sākās diskusija mani un pārējos kas iesaistījās diskusijā nobloķēja .

Ja nesen man vēl bija šaubas par to, ka partijas galvai varētu izrādīties arī ietekmīgi "padomnieki" (saimnieki), tad Gobzems ar savu rīcību sarakstē, šīs šaubas man pilnībā kliedēja un vismaz manu balsi KPV viņš neiegūs, jo jautājums nebija par KPV sakariem ar Meironi, jautājums bija lūgums izteikt neitrālu KPV viedokli par konkrēta cilvēka - Meironī rīcību. Mani secinājumi - KPV ir viedoklis viedokli par visiem, bet tikai ne par "dieviem" - - Meironī kas nozog vismaz 130 miljonus un viņa jumtu - SAB priekšnieku Maizīti (kurš meironī afēras laikā bija Ģenenerālprokurors) , kā arī viņu kompānijā visticamākais ir arī Guļāns kura dēls ir notiesāts Itālijā par Putinam pietuvinātu personu naudas atmazgāšnu. - Spriediet pāši, kas notiks pēc vēlēšanām, visticamākais ka KPV iegūs visas prognozētās vietas , pie kam ne mazas pateicoties veiksmīgajai KNAB operācijai, kas visticamākais bija iestudējums, sāksies nelojālo tīrīšna, un policejisko mafiju nomainīs tiesu un prokuratūras mafija kas pēc pilnas programmas varēs izmantot krimināllikuma grozījumus kas attiecās uz valsts drošības pastiprināšanu, par kuriem , toreiz man par lielu pārsteigumu balsoja arī Kaimiņš, patreiz man ir skaidrs, kāpēc viņš toreiz tā balsoja.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!