• Svētdiena, 2021. gada 17. janvāris
  • Vārda diena: Tenis, Dravis
  • Rīgā sniega pārslas, -14 °C, D vējš, 1,03m/s
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «5G»

Aizliegtais paņēmiens

Baidīties vai nebaidīties no 5G antenām? Kā tās strādās un kā atšķirsies to tehnoloģijas no esošā 4G? Zīmējam un skaidrojam. Atmaskojam arī melus, ko izplata vietējie pret 5G aktīvisti, smeļoties ziņas labi organizētā viltus ziņu televīzijā «Kla.tv».

Ko par to saka NATO? Un kā ar 5G ietekmi uz veselību?

Komentāri (30)

Māris Ābele - dziedinu
http://dziedinu.lv/
Esmu mantojis spēju ietekmēt cilvēku organismus - veicināt to atveseļošanos.
Piedāvāju sadarbību.
Ko darīt, ja nav naudas, bet Jūsu palīdzība ir nepieciešama?
- Atzīstu apmaiņas sistēmu, kurā divas puses apmainās ar precēm vai pakalpojumiem, darījumā neiesaistot naudu.
https://twitter.com/Edvinovics
http: //ru.dziedinu.lv/
Здравствуйте!
Я унаследовал способность влиять на организмы других людей - способствовать их оздoровлению.
Предлагаю сотрудничество.
Что делать, если нет денег, а Ваша помощь необходима?
- Я признаю систему обмена, в которой две стороны обмениваются товарами или услугами, не привлекая к сделке денег.
https://twitter.com/Edvinovics
Māris Ābele - dziedinu
https://twitter.com/Edvinovics
Elvijs Štālmanis
Raidījums patika bet nāca vēmiens skatoties pašas beigas. Studijā žurnālists un divi politiķi spriež par zinātni tikai vadoties pēc raidījuma veiktajiem pētījumiem kuriem tāpat kā man nav lielas saprašanas. Kāpēc netika pieaicināts zinātnieks no šīs nišas sutdijā!?
runajosa
Tieši tā! Visus raidījuma apgalvojumus nokāva Viņķeles beigu teksti. Kurš pamuļķis, ja viņam ir kaut kripatiņa kritiskās domāšanas, klausīsies Viņķeli un citus humanitāros "ekspertus", kas ,principā ne velna nezinot no fizikas, ar kareivīgu pārliecību pauž fizikas atziņas?! Ar šo daļu 5G atbalstītāju tika nolīdzināti līdz pretinieku līmenim, diemžēl.
Gunars Dislers
https://nra.lv/viedokli/vija-beinerte/291538-v ija-beinerte-latvija-interneta-lielvalsts-vai- poligons.htm
runajosa
Nesapratu, kāpēc bija jāuzaicina Pūce un Viņķele? Ar savu nekompetento paspārliecināto muldēšanu viņi panāca tikai pretējo- nu nevar ļaut šādā jautājumā runāt pilnīgiem nesaprašām un ņedoučkām, tādā brīdī 5G atbalstītāju līmenis tiek novienādots ar 5G noliedzēju līmeni.
Anita Balnasa (Kļaviņa)
Tieši tā, es arī domāju tā, kā viņš teica. Nekas jau nemainīsies, tas pat vien būs , tikai maksāsim mēs 3x vairāk. Man Austrijā tas ir - nevis 40 eiro, bet 100 eiro (ar atlaidi) Tāpēc man jau 4G ir nogriezts tā, ka vispār nekas vairs neiet, lai rastos vajadzība maksāt par 5G. Es to 5G sākšu lietot vienīgi tad, ja man nazi pieliks pie rīkles, kā to tagad izdarīja bankas.
Normunds Kuplēns
4G nebija vajadzīgs? 4G bija vajadzīgs, lai, piemēram, skatītos tiešraidē sporta pārraides. Bet kam vajadzīgs 5G, es patiešām nesaprotu. Kā 5G izmaksas atmaksāsies, nevaru iedomāties. Vai telefonu ražotāji cer nopelnīt uz jaunu aparātu pārdošanu? Reāli 5G vispar nekam nav vajadzīgs
otofotoloto
Juri tikai nekādā gadījumā nenovelc follija cepurīti.
Juris Timermanis
Uz šo jautājumu ir jāskatās daudz komplicētāk, no iespējami dažādiem aspektiem, tas ir globālistu (šīs pasaules vareno) projekts, viņi realizē savu plānu, viņiem nošķaudīties ko mums vajag vai nevajag... Te der pasekot tam kāda ir viņu vīzija par pasaules nākotni, tās attīstības virzienu un būs nojausma ko viņi gatavo pārējiem, jo viņi liek nomanīt ka visiem vietas laivā nepietiks... tālāk secinājumus izdariet paši noņemot rozā brilles, kam un kas tiek gatavots...
Mels Estens
Lai aplūkotu Jāņonkuļa jauno zāles pļāvēju vai Kardašinas pēcpusi 5G nav vajadzīgs! Tāpēc apbrīnu izraisa sajūsma ar kādu mobilo tīklu operatori lielās par panākumiem 5G jomā, jo, kā vienā no intervijām "LSM" atzina Juris Binde "Realitātē nav tādu datu apjoma, kam vajadzētu tik lielu ātrumu". Iespējams – kāds mūs uzskata par aitām?
Troksnis norims, tāpat kā norima neapmierināto iebildumi, kad mobilo tīklu operatori visiem, arī Jāņonkulim, kurš nekur nebrauc, pacēla cenas, lai tie, kas var atļauties braukāt pa ES maksātu mazāk.
Gatis Liepins
Es ceru, ka tiem 5G pretiniekiem pēc pāris gadiem būs kauns par savu muļķību nešanu pasaulē. Te vienmēr nāk prātā teiciens, ka nav jēga cīnīties ar muļķi,jo tas paņems uz pieredzi un nolaidīs savā līmenī. Un tas stāsts par dāmas veselības likstām no 5G... Tur jābrauc ārstēties... pie psihiatra... Vēl relatīvi nesen tika ieviests 4G. Un arī tas taču it kā nevienam nebija vajadzīgs. Kāpēc daļa cilvēku negrib pieņemt tehnoloģiju attīstību? Varbūt arī mobilos telefonus nevajag un atgriežanies pie "fiksētās līnijas", jo tā taču nekādu starojumu neveidoja.
Evita Franckevica
Varbūt vēlreiz noskaties raidījumu! Tur ir atbildes uz to, kāpēc mums it kā vajag 5G!
Karklins_
Linkaits grib latviešiem atņemt dīzeļdzinējus un piespiest mūs visus pārsēsties uz 50000€ vērtiem elektro auto. Zaļais ekofašists !
Karklins_
Žurnaļugas melo, veido sižetus par maksu,nodarbojas ar propagandu, jeb vnk tiražē savu personīgo viedokli un tagad jūs domājat, ka tauta jums ticēs? Lai stiprinātu uzticības momentu Bojārs uzaicina divus a/par ministrus? No kurienes Bojāram tik liela mestība uz a/par ?
Aivars Skapars
Jēga no tā 5G?, mani pilnībā apmierina 4G ātrums. Un vēl jautājums ar kādu aparatūru (Modelis un ražotājs) tika mērīta izstarotā jauda? (kāpēc to neparādīt video? uzrakstīt cipariņus katrs māk). Kāpēc tas ir svarīgi ? Varam pārliecināties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=XRkfucJzrEk
Un ko dara politiķi (kuriem nav ne mazākas šaubas neticēt ) šādā raidījumā, cik zināms nevienam no viņiem nav radioinžiniera izglītība ;/
Uldking
Some years back, Gates said '640K is more memory than anyone will ever need.
Jurģis Zalāns
"I think there is a world market for maybe five computers" - Thomas Watson, chairman of IBM, 1943
Guntis Drevinskis
Informācija par jaudām ir pieejama ražotāju mājaslapās. Pat nevajag aparatūru, lai izmērītu. Pietiek ar fizikas zināšanām izmantojot attiecīgās formulas.
5G ir energoefektīvāks. Tas ir viens!
Otrs: Pieprasījums pēc interneta un datu apjoma pieaug, 4G netiek ar to vairs galā, līdzarko 4G antenām nākas strādāt teju ar pilnu jaudu, kas principā rada arī lielāku starojuma jaudu. 5G gadījumā visi datu pieprasījumi ir viegli sagremojami, bez papildus jaudas tērēšanas. 5G principā ir bezvadu optika.

P.S. Vēlreiz: Visa informācija ir brīvi pieejama ražotāju mājaslapās, Siemens, Ericson, Nokia - tur pat formulas aprēķiniem ir norādītas. Tas pats par MIMO antenām. Informācija ir vairāk kā vajag.
archs182
cik daudz te ezotērisko ekspertu, kas fizikas un matemātikas grāmatas redzējuši pa minimums 10m attāluma :D
Guntis Drevinskis
Informācija ir Wikipedijā, ražotāju mājaslapās, medicīnas iestādēs un medicīnas skaidrojošajās vārdnīcās.

Pieņemsim līdzīgas viltus ziņas kādu laiku atpakaļ bija no itkā "zinātniekiem" par to ka Ūdeņraža pārskābe esot laba iekšķīgai lietošanai, ja to atšķaida lielos daudzumos ūdens. No sākuma pats uzķēros, bet kad sāku lasīt, tad pat Wikipēdijā par DNS uzbūvi ir skaidri rakstīts, ka tieši ūdeņraža pārskābe šo DNS bojā, izraisot modifikācijas, jo īpaši guanozīna, un veido abpusēju stiebru pārrāvumus, kas ir īpaši bīstama un var novest pie audzēja izraisīšanas.

Šīs viltus ziņas par pasaules glābšanu ar skaļajiem uzrakstiem ir īpaši bīstamas!

Cilvēkiem ir jāliek aiz auss viena lieta!
Informatīvais karš iznīcina un sabeidz daudzu cilvēku dzīves. Vēljovairāk tas ir bīstams dēļ tā, ka paši cilvēki tam nododas labprātīgi. "Un iet bojā neredzot ne šāvēju, ne konflikta izraisītāju!"
(jo īpaši tas attiecas uz vakcīnu viltus informācijas izplatīšanu) Domāju, ka tā būtu kārtējā tēma, ko droši varētu izpētīt "AP" Šoreiz uzaicinot studijā kā viesus Medicīnas ekspertus "ne tikai politiķus" ;)

Citādi, no fizikas - šis bija ļoti labi izveidots matereāls!
Ivo Kurzemnieks
Tā jau zināju, ka šis raidījums būs 100% meli un pasmiešanās. To murgu nevar klausīties. Kauns nav melot cilvēcei? Jūs pašus vajag roku dzelžos saslēgt par melu izplatīšanu.
Guntis Drevinskis
Pastudē fiziku un tad runā!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Terapeits bez grāda» 6

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Vakcīnas pret Covid»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Dusmas un protesti» 1

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Centrāltirgus un vistas» 1

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Centrāltirgus un vistas»

Aizliegtais paņēmiens