• Svētdiena, 2020. gada 9. augusts
  • Vārda diena: Madara, Genoveva, Genovefa
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

JAUNA SEZONA! «V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts»

V.I.P.

Uģis Joksts un «Veiksme. Intuīcija. Prāts» atgriežas pie saviem skatītājiem. Labas sekmes vēlam visiem, kam šodien iesākas jaunais mācību gads ikvienā Latvijas mācību iestādē. Arī erudīcijas spēle nolēmusi attiecīgi iesākt mācību gadu, uz spēli aicinot Rīgas Valsts tehnikuma pedagogus un absolventus. 

Tā ir skola, kas svin savu simtgadi, un šajā laikā to ir absolvējuši 38 000 speciālistu. Pirmajā pusfinālā pie spēles galda sēdīsies  RVT profesionālo priekšmetu skolotājas Baibas Purlicas un tehnikuma bijušās audzēknes, tagad LU studentes Rebekas Grīnfeldes, komandas.

Dalībnieki:

Baiba Purlica, komandas kapteine, Rīgas Valsts tehnikuma profesionālo priekšmetu skolotāja, Laidzes teritoriālās struktūrvienības vadītāja. Intereses un hobiji - psiholoğija, lasīšana, pužļu likšana un  dārza darbi.

Ilvars Tauriņš, bijis datorikas nodaļas pedagogs, mācījis audzēkņiem programmēšanu. Tagad direktora vietnieks informācijas un komunikācijas tehnoloģiju un inovāciju attīstības jomā. Nemiera gars, kuru interesē viss jaunais IT jomā. Ieviesis daudzus jaunumus tehnikumā, vaļaspriekam tīk šahs.

Agris Būmanis, fizikas skolotājs, ilggadīgs tehnikuma pedagogs,interesē sports un mūzika, arī laba literatūra.  Tehnikumu absolvējis arī Agra  dēls.


Rebeka Grīnfelde, komandas kapteine, vēl nesen Rīgas Valsts tehnikuma audzēkne, tagad studē Latvijas Lauksaimniecības universitātē. Komercdarbības nodaļā māca audzēkņiem mārketingu. Mācību laikā bijusi audzēkņu pašpārvaldes prezidente. Ikdienā patīk lasīt un ceļot kopā ar savu vīru.

Gints Feldbergs, personāla un lietvedības nodaļas vadītājs. Kā jurists necieš dokumentu nesakārtotību. Ieviesis tehnikuma pārvaldē kvalitātes vadības nosacījumus.  Hobijs ir ceļošana, grāmatu lasīšana, reliģija, vēsture. Labprāt brauc uz darbu ar velosipēdu.

Atis Papins, ekonomikas un komercdarbības priekšmeta skolotājs. Tehnikuma strādā vairāk nekā 25 gadus, savulaik izveidojis un vadījis Kokapstrādes centru. Viņa vadībā tehnikuma audzēkņi vairakkārt uzvarējuši biznesa plāna izstrādes valsts konkursos. Vada tehnikuma arodbiedrības pirmorganizāciju. Interesē vēsture.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 6. jūlijs. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 29. jūnijs

V.I.P.