Šoreiz viņa piekrīt ar piebildi: “Tas ir tikai Zigmara jubilejas koncertu dēļ”, solot arī vairāku koncertu sēriju kopā ar vīru, komponistu Zigmaru Liepiņu un citiem māksliniekiem mūzikas namā “Daile”. 

Mirdza no aktīvās skatuves koncertdzīves aizgāja 1992. gadā, lai nodotos abu toreiz vēl pavisam mazo bērnu – Zanes un Jāņa – audzināšanai, un daudzkārt teikusi, ka bērni un ģimene bijusi un joprojām ir absolūta viņas prioritāte.

Atgriezusies uz skatuves pirms 10 gadiem 2012. gada koncertā “Zigmaram Liepiņam – 60” ar vairākām jaunām, speciāli viņai rakstītām dziesmām. Toreiz publika, godinot māksliniekus, piecēlās kājās, taču Liepiņu atbilde bija sirsnīga, bet īsa: darām to par prieku jums un mums pašiem, bet netaisāmies to turpināt. Šoreiz gan Mirdza saka, ka viņas koncerti būšot tikai mazs krikumiņš no Zigmara jubilejas programmas. Un jauki, ka viens no koncertiem notikšot tieši viņas pašas dzimšanas dienā – 20. septembrī. 

Mirdza ir dzimusi Rīgā, toreizējā Ļeņina, tagad Brīvības ielā, netālu no Teikas. Aktīvās koncertēšanas gaitas sākusi Tramvaju un trolejbusu pārvaldes kultūras namā, kur savulaik uzstājies arī Ojārs Grīnbergs, ar kuru vēlāk nācās tikties uz vienas skatuves. Vēlāk – Ādažu kolhoza pusprofesionālajā ansamblī “Suvenīrs”, kur mūziķi saņēmuši arī tiem laikiem diezgan pieklājīgu samaksu. Tas bija aktīvas koncertdarbības laiks, kad māksliniece “Liepājas Dzintarā” un citos pasākumos satikās ar Zigmaru Liepiņu un citiem mūziķiem, kuri spēlēja Raimonda Paula mega populārajā grupā “Modo”. Puiši, novērtējuši Mirdzas talantu, uzrunāja Maestro noklausīties jauno dziedātāju. Tas bija sākums ceļam uz lielo skatuvi un mīlestību visas dzīves garumā…