Latvijas handbola Virslīga. ZRHK "Tenax Dobele" - HK "Ogre/Hydrox"

Latvijas handbola Virslīgas kārtas galvenā starp Tenax/Dobele un Ogre/Hydrox vienībām gan sākās ar klusuma brīdi, kad tika pieminēts mūžībā aizgājušais kādreizējais handbolists un treneris Jānis Valeiko. Līdz šim abas komandas bija svinējušas tikai uzvaras. Tiesa, ogrēniešiem tas bija izdevies jau trīsreiz, kamēr laukuma saimnieku kontā bija viens panākums. Spēle izvērtās ļoti rezultatīva. Dobelnieki uzturēja ātru spēles tempu, bet viņu vārtos lieliski darbojās Mārtiņš Ozoliņš. Tas ļāva pirmajā puslaikā iegūt 5 vārtu pārsvaru 24-19. Pēc pārtraukuma nekas būtiski nemainījās, un Tenax pārsvars ilgu laiku svārstījās no 6 līdz 3 vārtiem. Tomēr pēdējās 10 minūtēs, kad tika pārtverti ogrēniešu uzbrukumi ar ātrajiem pretriecieniem dobelnieki panāca jau izšķirošo 10 vārtu pārsvaru. Spēles gala iznākums 43-33 Tenax labā. Uzvarētāju kontā pa 7 vārtiem guva Emīls Kurzemnieks, Linadrs Usāns un Antons Šuleiko.

Intervija - Antons Šuleiko, “Tenax Dobele” handbolists

Tenax Dobele tā ir otrā uzvara turnīrā, un viņi ir otrie aiz Ogres komandas, kas aizvadījusi par 2 spēlēm vairāk.