2. oktobris, pirmdiena

3870. sērija

Džozija un Leons dodas kopīgā pārgājienā. Leons apņemas izstāstīt Džozijai, ka viņš strādā pie "Šoko-Dieviem", bet tad abu saruna skar Džozijas neuzticības un melu pilnās attiecības. Bailēs zaudēt Džoziju Leons nolemj klusēt. Karolīna nespēj nozagt medikamentus un nolemj neuzkrītoši nolikt zāļu skapīša atslēgas Mihaelam uz galda. Maksis gatavo savu vēlēšanu kampaņu. Viņš vēlas ierīkot tukšā stallī dzīvokļus un darba telpas māksliniekiem. Kristofam iepatīkas Makša ideja, viņš to nolemj izmantot savos nolūkos.

3. oktobris, otrdiena

3871. sērija

Karolīna ir spiesta izstāstīt Mihaelam patiesību par Frēbeles šantāžu. Mihaels nolemj sarīkot Frēbelei lamatas, lai pieķertu sievieti noziegumā. Džozija uzzina, ka Leons ir firmas "Šoko-Dievi" izpilddirektors, un novēršas no viņa. Viņa nolemj sarīkot lielu reklāmas pasākumu, lai pretotos Leona filiāles atvēršanai. Pavasara svētku ietvaros "Firstenhofa" nolemj sarīkot labdarības biljarda turnīru ar vērtīgām balvām. Ivonna pierunā Ēriku piedalīties.

4. oktobris, trešdiena

3872. sērija

Frēbele ziņo policijai par Karolīnas pārkāpumiem nosacītās atbrīvošanas laikā un panāk, ka Karolīnu izsludina meklēšanā. Bailēs no cietuma Karolīna nolemj bēgt. Leons nevēlas atteikties no Džozijas. Viņš nolemj palīdzēt sagādāt naudu jaunai šokolādes kausēšanas iekārtai un piedāvā Džozijai piedalīties biljarda turnīrā. Vanesa vēlas vairāk laika pavadīt ar Maksi un uzaicina viņu uz pikniku. Maksis ir pārāk aizņemts ar politiku un atsaka randiņu.

5. oktobris, ceturtdiena

3873. sērija

Biljarda turnīrs beidzas Džozijai veiksmīgi. Leons cer uz tuvākām attiecībām, tomēr Džozija viņu atraida. Leons nedomā padoties. Karolīna nonāk cietumā. Mihaels bažījas, ka viņa var neizturēt apcietinājumu. Ar Konstances palīdzību Mihaels cer atrast lieciniekus, kas atklās patiesību par Frēbeli. Ērikam rodas aizdomas par Gerija regulāro izvairīšanos nakšņot mājās. Pēc sarunas ar Geriju viņš uzzina par viņa un Ivonnas darījumu. Maksis meklē modeli māksliniekam, kura darbu varētu izstādīt viesnīcas pavasara svētkos. Viņš lūdz Vanesas palīdzību, tomēr mākslinieka priekšstats par mākslas darbu nesakrīt ar Makša iecerēm.