Dalībnieki:

Modris Bērziņš ir komandas kapteinis, dzimis Lāčplēša dienā Rūjienas pusē. Strādā loģistikas nozarē un pirms pusgada atgriezās no laimes un peļņas meklējumiem Lielbritānijā. Šādus meklējumus veicis arī ASV un Nīderlandē. Sportisks cilvēks – skrien maratonus un spēlē futbolu.

Dace Akule ir komandas biedru novadniece. Ir maģistra grāds starptautiskajās attiecībās un bakalaura grāds komunikācijas zinātnē. Absolvējusi arī Rūjienas mūzikas un mākslas skolu, ir tekstila ilgtspējas konsultante. Tā ir tikai neliela daļa no Daces daudzšķautņainās personības.

Ilvars Gulbis ir kapteiņa brālēns. Dienē Nacionālajos bruņotajos spēkos. Dzimtā puse Rūjiena. Patīk lasīt grāmatas un šad tad organizē erudīcijas spēles draugiem un paziņām.


Mārtiņš Vāveris ir komandas kapteinis. Profesionālā līmenī nodarbojas ar numismātiku un sirdij tuvas ir romiešu monētas. Ļoti patīk pilsētu vēsture, pilsētbūvniecības vēsture, arhitektūra. Ikdienā pārvietojas ar velosipēdu. Raksturīga īpašība – atcerēties un zināt nebūtisku informāciju, notikumus un apstākļus, kādos tie notikuši.

Guntis Vāveris ir kapteiņa brālis. Ieguvis uzņēmējdarbības maģistra grādu Banku augstskolā, studējis vēsturi Latvijas Universitātē, studijas turpina doktorantūrā. Piedalījies LTV raidījumā «Ielas garumā». Brīvajā laikā nodarbojas ar rakstniecību – dzejoļi, proza, stāsti. Atšķirībā no brāļa – atceras būtisko un svarīgo.

Rihards Čeppe ir kapteiņa draugs. Humanitāro zinātņu bakalaurs vēsturē un pēc studiju noslēgšanas kādu laiku strādājis par vēstures skolotāju. Liels fantāzijas žanra literatūras cienītājs, vairākkārt pārlasījis «Troņu spēle» un «Gredzenu pavēlnieks».