• Pirmdiena, 2020. gada 26. oktobris
  • Vārda diena: Kaiva, Amanda, Amanta
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders : Juris Rubenis

1:1

Komentāri (21)

Marta Mannenbach
Briniskigs raidijums un cerams daudziem dos vielu pardomam Ziemassvetku laika. Ipasi vertigi atcereties, ka visgrutakais ir sakt ar sevi, bet tas ir jadara, lai sabiedriba butu parmainas. Kaut vai but laipnakiem pret lidzcilvekiem, biezak pasmaidit un palidzet. Kapec lai to daritu citi, ja mes negribam? Un tik tiesam ar viena cilveka labestibu labaka var klut visa valsts. Viss, ko Rubenis teica bija zelta vertiba, un ja vins ko divdomigu darijis pagatne, tad ka jau vins teica - izaugsme un pasattistiba ir svarigas lietas. Vins ir atverts jaunam domam un viedoklim.
ASipols
Skaisti, ka Rubenim ir pie 1,000 "Patik"/"Like" Facebook kliksi. Toties konstateju, ka saja pasa lapa pie Vitas Matisas ieraksta visi Facebook "Patik" ir tikusi izdzesti (vinai ari bija vairaki simti, taja starpa, mans). LTV - varbut ta ir nejausiba, bet izskatas aizdomigi.
Andris Upenieks
Freimanes pielīšana Rubenim tikai pazemina cienījamo cilvēku.
Marika Zelča-Čerāne
Paldies! Labi, ka vismaz kāds Latvijā pasaka to, kas citur pasaulē Baznīcā ir zināms un diskutēts. Bez Rubeņa minētās Lūžņas Latvijā ir vietas, kur jau no 2004.g.ir notikušas rekolekcijas klusumā.
Māris Ozols
Kapēc grēks netiek nosaukts par grēku? Es saprotu ,tā ir izaugsme.... kaku stūmēji.. esības atīstība rulleē....utt..nopietns laiks.
Edgars Tarkanijs
Pirms atkal izsakies, apgūsti, lūdzu, vismaz kaut cik tuvinātu pietāti šai: https://www.youtube.com/watch?v=k_sLhHncgBs
Linda Freimane
Paldies Jurim Rubenim - par inteliģenci un dziļumu, par spēju pacelties pāri ikdienas zemiskajam līmenim un saprotamā veidā atgādināt mums kas ir svarīgi.
Mareks Sarnovskis
Daudz skaistu vārdu, labestības un intelektuāla entuziastiskuma,, arī piesauktas ilustrējošās autoritātes, bet, ko darīt ar tolerances ciankāliju, kas smaržo pēc laba viskija? Ārā taču neliesi!!!!
Juri, sajūta ir tāda, ka Tev mīlestība ir Dievs nevis otrādāk.
Skaisle Jatalniece
Piedodiet par aprāvumu - bet Matīsa ārzemēs?

Vēl. Atceros kā valodu referenduma laikā J.Rubenis aicināja izturēties iecietīgi un saprotoši pret tiem krieviem, kuri nerunā un negrib runāt latviski. Un man joprojām nav atbildēts jautājums - kāpēc no Rubeņa puses nebija tāds pats aicinājums krieviem, visiem krievvalodīgajiem? Esmu domājusi,ka gribētu tikt uz meditāciju Elijas namā , bet ir tāda kā zināma aizture un pārdomas - vai es uzticos un noticu šim cilvēkam līdz galam un patiesi.
Katrā ziņā - paldies par interviju un par garīgumu, ko mācītājs nes mūsu sabiedrībā. Katram ir tiesības uz savu viedokli, arī mācītājam.
Skaisle Jatalniece
Kā es saprotu, mācītājs ir ordinēts runāt Dieva vārdā. Un tomēr - mani joprojām mulsina, kad cilvēks runā Dieva vārdā. Kā Rubenis saka - Dievam patīk dažādība. Nedomāju,ka 21.gs. cilvēkam homoseksuālisms jāskaidro ar tā Kunga patikšanu vai nepatikšanu. Tas tikai kavē atkal uz nez cik gadu desmitiem sabiedrības attīstību. Tas Kungs mūs aicina domāt - mīlēt un domāt un domāt un mīlēt, nevis tukši aizbildināties.
Tad - mēs visi zinam vietu no Bībeles , kur Kristus māca - neiet pret ļaunumu ar ļaunumu. Tas ir padoms zelta vērtē. Bet - tas nedrīkst nomākt vai notušēt to vietu no Bībeles , kur Kristus dusmās padzen tirgotājus no Baznīcas. Kāpēc Rubenis nekad nekad nepiesauc aktīvu kristieša rīcību? Kāpēc vienmēr kā paraugs tiek p iesaukta pacietīga, verdziska gaidīšana uz labākiem laikiem?
Vitai Matīsai ir vismaz drosme runāt un saukt lietas īstos vārdos. Vai tiešām tikai tāpēc,ka Rubenis dzīvo Latvijā un Ma
Ainārs Dozbergs
Lieliska intervija! Tencinu!
LILITA JAKOBI ( dzim. IRBE )
Pilnīgi piekrītu tam kā komentēja šo raidījumu Jānis Kalniņš. No Rubeņa runas var saprast , ka svētos rakstus Bibelē var ignorēt ( es par homoseksualismu domāju ) .....
Marta Mannenbach
Noslaktet savu delu Dieva laba un izmest sievietes no majas, kad tam ir menesreizes, ari ir laba lieta, kam vajadzetu sekot pec Bibeles? Jus esat viens no tiem cilvekiem, kuriem uz atraako jasak ar sevi un savu garigo izaugsmi. Kad nonaksit tada vieta, kur, piem., cilveki ar blondiem matiem tiek uzskatiti par greku (ka homoseksualisti), tad varbut vairak sapratisit ko nozime kristietigaa iecietiba.
Jānis Kalniņš
Rēders ļoti labi vadīja raidījumu! BET, mūsu spožais Rubenis satrieca! Lai grēku nosauktu par grēku, skatītājus mācīja ''augt'' un ''evalucionēt''! Kam vajadzīga šāda Rubeņa murfuļošana, kur runā daudz, bet nepasaka neko?
Skaisle Jatalniece
Es absolūti piekrītu Rubenim,ka katram jāsāk ar sevi.
Un ka mēs kā sabiedrība kopumā esam atbildīga, kas ar mums latviešiem notiek. Kādā sabiedrībā dzīvojam, cik mums vispār ir domātāji , uzskatu līderi. Sirdsapziņas cilvēki, kuriem spējam uzticēties.
IlmarsT
Kad izaugsi sapratīsi.
Ojārs Jansons
Rēdera mīkstčaulīgie jautājumi un Rubeņa filozofiskās atbildes!Kas ir tilti !Mums izdodas mazgāt kājas noziedzniekiem !Tautai vajag praktiskas lietas ,nevis filozofijas treļļus !
Sh_Aija
Ir teikts: Tev nebūs tiesāt! Pamēģini to saprast, kas ar to ir domāts.:)

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

1:1. Gundars Rēders: Guntars Račs 3

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Guntars Račs 1

1:1

1:1 Gundars Rēders: Uga Dumpis

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Uga Dumpis

1:1