• Pirmdiena, 2017. gada 18. decembris
  • Vārda diena: Klinta, Kristaps, Kristofers, Krists, Kristers
  • Rīgā +0.2°C, DA vējš 1.3m/s, 768mm Hg, 88%

Kurš ir kurš? 5. sērija

Kurš ir kurš?

Uz valsts galveno jautājumu šoreiz nāksies atbildēt māsām – aktrisei Raimondai Vazdikai un žurnālistei Elitai Veidemanei, kā arī pavāriem Mārtiņam Rītiņam un Dāvim Kancānam. 

Šīs spēles dalībnieku sejās, augumos, valodā viņu pārstāvētās profesijas nav atstājušas nekādus manāmus nospiedumus. Tādēļ jo sarežģītāks ir jautājums - kurš ir kurš?  

Spēles centrā būs cukura vates meistars, veterinārārsts, nūjošanas treneris, viesmīlis, bibliotekārs un bārddzinis. Profesijas pārstāvēs seši mūsu zemes ļaudis - Zigrīda, Edgars, Guna, Kristaps, Sigita un Salvis.

Rainis ir teicis: «Ikkatram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek!» Klausot viedajiem vārdiem, spēlē savu roku pieliks arī labas uzvedības pazinēja un LTV1 raidījuma «Es mīlu ēdienu» vadītāja Ilze Jurkāne, bet ar motociklu studijā ieradīsies «vēja brālis» un karaoke tēvs Latvijā – Frīdis!

Vai iespējams sapīties cukura vates pavedienā? Ko darīt, ja spēles vadītāja Zane Daudziņa liek Raimondai Vazdikai nūjot skriešanas trenažierī un palielina tā kustības ātrumu līdz maksimumam? Vai rokas trīc, ja jāpārbauda sveša suņa zobi? Un vai sirds sitas daudz straujāk, ja ar šķērēm jāgriež bārda valsts galvenajam «vēja brālim»? Kā viesmīlis tiks galā ar apkalpošanu restorānā, ja tajā ierodas divi ēdināšanas, etiķetes un viesmīlības jomas smagsvari - Mārtiņš Rītiņš un Ilze Jurkāne? 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Kurš ir kurš. 7. sērija

Kurš ir kurš?
Anotācija

«Kurš ir Kurš?» 8. sērija

Kurš ir kurš?

«Kurš ir Kurš?» 6. sērija: Drēbnieks

Kurš ir kurš?

«Kurš ir Kurš?» 6. sērija: Fizioterapeits

Kurš ir kurš?

«Kurš ir Kurš?» 6. sērija: Tango dejotājs

Kurš ir kurš?