• Svētdiena, 2019. gada 8. decembris
  • Vārda diena: Gunārs, Vladimirs, Gunis
  • Rīgā +1.5°C, D vējš 3.1m/s, 748mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Centrāltirgus cigarešu mafija» 2. sērija

Aizliegtais paņēmiens

Operācija «Centrāltirgus cigarešu mafija» 2. sērija. Iesaistās arī policija. Kādi ir viņu mērķi? Ieskats tuvplānā. Ko aizturēja, ko apcietināja? Kas tā tāda Radmila - «točku» teritorijas galvenā nomniece? Un kādas saites velk uz 90. gadu mafijas karali Ivanu Haritonovu? Rīgas dome lauž līgumu. Kas tālāk?

Komentāri (4)

Lana Krūmiņa
Ja atļautu jebkuram iedzīvotājam nesodīti iespert tādām cigarešu tirgotājam, tad cigarešu tirgotājiem pārietu apetīte tirgot cigaretes.
Andris Vītols
LATVIEŠI negrib paši būt kungi savā zemē !!! Tāpēc ''KRIEVIJAS INVESTORS'' var tirgot suši, nemaksājot nodokļus,.... bet ''ARMĒŅU INVESTORS'' var tirgot baltkrievijas cigaretes, nemaksājot nodokļus... Latvieši grib palikt visādu partiju sponsoru atkarībā, nevis paši maksāt savām partijām. Secīgi vājas partijas un deputāti, kuri nespēj un negrib uzlabot valsts pārvaldi, SISTĒMU KOPUMĀ. Secīgi vājas partijas un deputāti, kuri nespēj un negrib uzlabot valsts pārvaldi, SISTĒMU KOPUMĀ. Secīgi ''SISTĒMAS''cilvēciņi tiesājas par dažiem eiro, bet vienlaicīgi ļauj zagt miljonus. Mēs to varētu mainīt, ievēlot vairāk godīgu un gudru deputātu, nevis izglītotus neģēļus, ākstus...
Andris Vītols
Atbildu Andim Alksniņam. Problēmu apzinos, nav vienkāršu risinājumu. Savā būtībā jau cilvēki, piemēram, dodoties vēlēt grib pozitīvas pārmaiņas, bet daudzi nobalso par tādiem, kurus pat paši pēc gada grib atlaist. Es cenšos skaidrot elementāras lietas tādā veidā, lai tās saprastu ''dusmīgie'' vēlētāji. Negribu lai ''dusmīgie'' vēlētāji Latvijā rada ''brexit'' variantus... Vēl es kritizēju ''pērkamos, naivos'' žurnālistus-kuri nepamatoti nomelno prezidentu, SAEIMU UN TOS KAS CEĻ LATVIJU.
Andis Alksniņš
Bet kā jūs to iedomājaties izdarīt, ja cilvēku apziņā ir, citēju : "LATVIEŠI negrib paši būt kungi savā zemē".

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. «Tautas kalpu atbildība»

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Centrāltirgus cigarešu mafija» 2. sērija 3

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Centrāltirgus cigarešu mafija»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Vēzis un pateicības» 4

Aizliegtais paņēmiens