• Pirmdiena, 2020. gada 10. augusts
  • Vārda diena: Inuta, Brencis, Audris
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 2. decembris

V.I.P.

Arī decembrī pirmdienu vakari tiek nodoti erudītu un intelektuāļu rokās. Meklēsim atbildes uz jautājumiem, gūsim prieku par zināmo un ielāgosim līdz šim nezināmo. Šoreiz kapteiņi spēlē būs Kārlis Panteļējevs un Dainis Budrevičs, kuri jau reiz ir piedalījušies erudīcijas spēlē «Veiksme. Intuīcija. Prāts».

Dalībnieki:

Dainis Budrevičs, komandas kapteinis, biznesa analītiķis. Aktīvs kultūras un sporta pasākumu apmeklētājs, brīvo laiku cenšas izmantot efektīvi, darot gan ķermeni, gan prātu attīstošas nodarbes. Interesē aktuālais Latvijas un pasaules politikā, sabiedriskajās norisēs, arī mūzikas, filmu un televīzijas pārraižu pasaulē.

Arvis Budrevičs, kapteiņa brālis, reiz bijis šīs spēles kapteinis. Labprāt  iesaistās diskusijās par sev interesējošām tēmām, apveltīts ar labu humora izjūtu. Patīk smieties, labi pavadīt laiku, interesē sports, īpaši basketbols, cītīgs mūzikas festivālu apmeklētājs, laba kino un arī sliktākas mūzikas cienītājs.

Mārtiņš Vītols, brāļu draugs. Liels grāmatu lasītājs, mērķtiecīgi un padziļināti meklē informāciju un mācās par sev interesējošām lietām, arī par profesionālajā dzīvē nepieciešamajām prasmēm. Galda spēļu cienītājs.


Kārlis Panteļējevs, komandas kapteinis, darba vieta ārlietu ministrijā. Ilggadējs erudīcijas spēļu dalībnieks. Citā dzīvē vēlētos kļūt par rakstnieku. Kino, jogas un futbola fans. Interesē literatūra un socializēšanās ar erudītiem cilvēkiem.

Salvis Skladovs, kapteiņa draugs, kādreiz bijis arī kolēģis. Bijis klāt eiro ieviešanas procesā. Šobrīd strādā vadības konsultāciju jomā, palīdzot uzņēmumiem un inovatīvām idejām piesaistīt investīcijas. Brīvajā laikā uzspēlē basketbolu.

Ģirts Striebulis, kapteiņa draugs, bijušais klasesbiedrs. Būvinženieris. Darbojies Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvniecības procesos, vadījis vēsturiskās Mellužu estrādes rekonstrukcijas darbus. 2019. gadā ieguvis atzinības rakstu būvindustrijā. Draugi apgalvo, ka esot nedaudz kautrīgs.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 6. jūlijs. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 29. jūnijs

V.I.P.