Latvijas hokeja Virslīga. HK "Olimp/Venta 2002" 8:2 HS "Rīga"

Latvijas čempionei Olimp šī bija tikai otrā spēle virslīgā pēc izstāšanās no Kontinentālā kausa izcīņas trešās kārtas. Olimp pret HS Rīga spēlēja Volvo hallē, jo ierastie Piņķi bija aizņemti, turklāt spēle sākās īsi pirms deviņiem vakarā kļūstot par vēlāko Virslīgas spēli šosezon. Pēc trešdaļas čempionei tikai 1:0, turklāt otrajā trešdaļā pēc 2:0 pārsvara iegūšanas savus vārtus guva arī jaunie rīdzinieki. Tiesa tuprinājumā Olimp sabradāja Rīgu sodod pretiniekus par katru pieļauto kļūdu un uzvara 8:2 Olimpam. Vēlajā spēlē Sandim Mežaraupam vārti un trīs rezultatīvas piespēles.

Intervija - Sandis Mežaraups, HK “Olimp/Venta 2002” uzbrucējs

Čempione Olimp saglabā vien ceturto vietu Virslīgā, bet nākamā spēle sestdien pret līderi Mogo šķiet parādīs, cik gatava Olimp ir aizstāvēt savu pērn izcīnīto titulu.