Mestis hokeja līgas spēlē "Zemgale/LLU" ar rezultātu 2:4 atzina Īsalmi "Peli-Karhut" (IPK) pārākumu

Spēles pirmajās 20 minūtēs “Zemgale/LLU” pret vieniem no līgas līderiem un Roberta Kaļķa pārstāvēto Iilsami “IPK” biežāk aizstāvējās savā aizsardzības zonā. Tomēr tieši jelgavnieki vienā no pretuzbrukumiem atklāja spēles rezultātu. Roberts Baranovskis izgājienu pabeidza ar precīzu metienu – gūstot savus otros vārtus Mestis sezonā. Pēc nepilnas pusminūtes viesi savu pārsvaru metienos pārvērta vārtu guvumā un izlīdzināja rezultātu -1:1. Otrajā perioda – deviņu minūšu laikā somu jelgavnieku vārtsargu Ēriku Vītolu pārspēja trīs reizes un viņa vietā laukumā devās Rihards Cimmermanis. Paši jelgavnieki nerealizēja soda metienu un pēc nospēlētiem diviem periodiem – Latvijas čempioni atrodas iedzinējos ar 1:4. Pamatlaika izskaņā Rainers Rullers skaitliskajā vairākumā vienus vārtus atguva. Savukārt Cimermanis nākot uz maiņu savus vārtus nosargāja neskartus. Beigu rezultāts 2:4. Komandas rītvakar Jelgavā tiksies atkārtoti.