• Trešdiena, 2020. gada 27. maijs
  • Vārda diena: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 772mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

3. februāra «Saknes debesīs»

Saknes debesīs

Latvijā mēs lepojamies ar ekumēnisko dialogu kristīgo konfesiju starpā, tomēr ir jautājumi, kuros vienprātības nav. Vai mēs lielajā daudzumā draudžu, kas sevi sauc par kristīgām, esam viena liela draudze un Baznīca? Viens no strīdus punktiem kristiešu kopībā ir kristība, par ko tiek lauzti šķēpi.

3. februāra raidījumā saruna ar  katoļu priesteri, Radio Marija Latvija programmas direktoru Pēteri Skudru un Jelgavas Vasarsvētku draudzes mācītāju Agri Ozolinkēviču par to, kas ir „pareizā” un „nepareizā” kristība, vai, strīdoties par šo jautājumu, neesam pazaudējuši izpratni un fokusu uz Dieva augstāko nodomu?

Videostāsts par interaktīvu nodarbību ciklu „Alfas kurss”, kas kopš 1993. gada visā pasaulē ikvienam, neatkarīgi no vecuma, ticības brieduma vai konfesionālās piederības, brīvā formā palīdz iepazīt kristīgās ticības pamatus. Pašlaik Alfas nodarbības Latvijā notiek apmēram 44 dažādu konfesiju draudzēs, tā piepulcējot baznīcām arvien jaunus cilvēkus. Ēriks Ēcis ar dzīvesbiedri Sarmīti ir vieni no „Alfas kursa” absolventiem.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Saknes debesīs (ar subtitriem)

Saknes debesīs

Saknes debesīs (ar subtitriem)

Saknes debesīs
Anotācija

31. maija «Saknes debesīs»

Saknes debesīs

Saknes debesīs (ar subtitriem)

Saknes debesīs