• Sestdiena, 2020. gada 29. februāris
  • Vārda diena:
  • Rīgā +2.8°C, DA vējš 3.1m/s, 752mm Hg, 80%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 3. februāris. Fināls!

V.I.P.

Šoreiz «Veiksme. Intuīcija. Prāts» spēles dalībnieku ložā – atkal laiks fināla spēlei ar divām muitas komandām - kapteiņi Taiga Lasmane un Kaspars Eglītis kopā ar komandām meklēs atbildes uz jautājumiem par Andoru, Luksemburgu, snovbordu, alu un cits citam uzdos jautājumus par Latvijas muitas vēsturi.

Dalībnieki:

Taiga Lasmane, komandas kapteine. Strādā Valsts ieņēmuma dienesta Muitas pārvaldes Kurzemes muitas kontroles punktu daļā kā vecākā  muitas uzraudze. Brīvajā laikā patīk ceļot, pēdējais ceļojums bijis uz saulaino Gruziju. Patīk teātris un dokumentālās filmas. Mīļākais gadalaiks - rudens, jo tad var iebrist mežā un baudīt sēņu priekus.

Jānis Sūniņš, dzimis kurzemnieks no Ventspils. Strādā Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes Kurzemes muitas kontroles punktu daļā. Patīk doties ceļojumos ar auto gan pa Latviju, gan Eiropas valstīm. Piedalījies  Latvijas dzelzceļa 155. jubilejai veltītā ceļojumu spēlē „Toreiz un tagad”.

Marats Mītins, komandas biedru darba kolēģis, strādā Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes Kurzemes muitas kontroles punktu daļā kā vecākais muitas uzraugs. Patīk pētīt, kas «lācītim vēderā», arī šoreiz galvenokārt šis intereses dēļ ir dalībnieku rindās.


Kaspars Eglītis, komandas kapteinis, dzimis Cēsīs, tur arī notikusi pirmā skološanās. Dzīvojis Rīgā, Ērgļos un atkal Rīgā, joprojām savas dzimtās pilsētas patriots. Mīl lasīt, ceļot, ir nedaudz melomāns, patīk būšana aukstā ūdenī, šai nodarbei piešķirot apzīmējumu – aukstuma komforts. Ar pārējiem diviem komandas dalībniekiem ir darba kolēģi.

Iluta Milliņa, dzimusi kurzemniece, tagad dzīve paiet Rīgā un Pierīgā. Studijas ģeogrāfos ir devušas svarīgāko - ģimeni un draugus visa mūža garumā. Hobiji - aktīva atpūta kopā ar domubiedriem - pārgājieni, laivu braucieni, velobraucieni. Jau vairākus gadus regulāri piedalās prāta spēlēs.

Rihards Krēmans, dzimis Rīgā. Rezerves karavīrs, interesē vēsture, skolas laikā bijis  vēstures olimpiāžu dalībnieks, patīk muzeju apmeklējumi. Spēlē šahu un ir draugos ar kaķiem.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. 1

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 2. marts

V.I.P.

V.I.P.

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 24. februāris. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. 6

V.I.P.