• Trešdiena, 2021. gada 24. februāris
  • Vārda diena: Diāna, Dina, Dins
  • Rīgā migla, +4 °C, D/DR vējš, 4,63m/s
LSM Bērnistaba

JAUNA SEZONA! «Slepkavības ziemeļos 5» 1. - 2. sērija

Slepkavības ziemeļos

Vācijas seriāls par izmeklētāju ikdienu, atrisinot visdažādākās slepkavības – jo noziedzīgiem prātiem izdomas nekad netrūkst. Seriāls uzņemts Lībekā, kas atzīta par vienu no Pasaules kultūras mantojuma vietām.

Trešdiena, 3. marts

1. sērija

Eva Hercoga pamostas no kādas bērnu dziesmas skaņām, kas atskan viņas mājā. Izbijusies viņa paķer virtuves nazi un lavās cauri istabām. Nākamajā rītā no komandējuma mājās atgriežas Evas vīrs, kurš viņu atrod noslepkavotu dārzā ar virtuves nazi vēderā. Mājās joprojām skan tā pati dziesma… Aizdomās tiek turēts sērojošais vīrs un pierādījumi nav viņa labā. Taču tikai daži cilvēki zina par Evas traumu – spontāno abortu. Kādus noslēpumus viņa glabāja? Kurš viņu mēģināja iebiedēt ar šūpuļdziesmu?

Ceturtdiena, 4. marts

2. sērija

Idilliskā Baltijas jūras pludmalē paveras baisa aina – ūdens apskalo jaunā Aleksandra nedzīvo ķermeni, uz kura sarkaniem burtiem uzkrāsots vārds «cūka». Izmeklētājiem uzsākot izmeklēšanu, uzreiz top skaidrs, ka mirušais jaunietis nemaz nebija tik priekšzīmīgs students, kā šķita viņa tēvam. Ģimenes bijušais dārznieks vaino Aleksandru savas meitas nāvē – kādā ballītē viņa gāja bojā noslīkstot. Vai Aleksandra slepkavība bija dārznieka atriebe? Aizdomas krīt arī uz trim Aleksandra dzīvokļa biedriem. Vai tiešām jaunieši bijuši tik nežēlīgi, vai Aleksandram bija vēl kādi ienaidnieki?

Morden im Norden, Vācija, 2018.

Lomās: Svens Martineks, Ingo Naujokss, Jūlija Šēfle un citi.

 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Slepkavības ziemeļos 4. Detektīvseriāls (12+) 11. sērija

Slepkavības ziemeļos

Slepkavības ziemeļos 4. Detektīvseriāls (12+) 9. sērija

Slepkavības ziemeļos

Slepkavības ziemeļos 4. Detektīvseriāls (12+) 10.sērija

Slepkavības ziemeļos
Anotācija

«Slepkavības ziemeļos 4» 15. -16. sērija

Slepkavības ziemeļos