Latvijas hokeja virslīga. HK "Olimp" - HK "Zemgale/LLU"

Lai turpinātu reālu cīņu par 1. vietu tabulā, Olimp bija nepieciešama uzvara. Zemgale vēljoprojām iztiek bez uzbrukuma līderiem Jekimova, Tambijeva un Begova.

Tas gan viņiem netraucēja izvirzīties vadībā. Verners Fricbergs pārsteidza jauno vārtsargu Rūdolfu Lagzdiņu un jelgavnieki vadībā ar 1-0.

Pēc pārtraukuma HK «Olimp» metās atspēlēties, bet HK «Zemgale/LLU» viņus sodīja ar pretuzbrukumu, to ar precīzu metienu noslēdza Iļja Grekovs. Jelgavas komanda vadībā ar 2-0.

Noslēdzošajā periodā milzīgs pārsvars HK «Olimp» vienībai, ļoti daudz metienu. Pirmspēdējā minūtē viņi arī spēja gūt vārtus, bet izlīdzināt rezultātu mājiniekiem neizdevās. Uzvara ar 2-1 HK «Zemgale/LLU» hokejistiem.

Intervija - Rihards Cimermanis, HK «Zemgale/LLU» vārtsargs

Pateicoties uzvarai HK «Zemgale/LLU» turnīra tabulā otrajā vietā esošo HK «Olimp» apsteidz jau par 8 punktiem, un ir ļoti tuvu uzvarai regulārajā sezonā.