Baltijas handbola līga. "Tenax Dobele" - "Celtnieks Rīga"

Šī spēle bija iekļauta gan Latvijas Virslīgas, gan Baltijas līgas kalendārā. Tomēr pastāv bažas par Baltijas turnīra pabeigšanu. Pats spēles sākums bija līdzīgs. Tomēr tad trīs vārtu vadību ieguva «Celtnieks» handbolisti. Tūlīt «Tenax» treneris Sandris Veršakovs sasauca «sapulci», un drīz jau «Tenax» viesus panāca. Mājinieki neapstājās un drīz paši atradās vadībā. Vairākus vārtus guva Māris Veršakovs, un līdz pārtraukumam jau bija plus 7 «Tenax» jeb 26-19. Otrajā puslaikā dobelnieki turpināja tādā pat garā un panāca 34-21, kas nozīmēja, ka cīņas liktenis ir izšķirts. Atlikušajā laikā spēle atkal izlīdzinājās, jo «Tenax» laida laukumā rezervistus. Galarezultāts 38-25 «Tenax» labā. Māra Veršakova kontā 12 vārti.

Intervija - Māris Veršakovs, «Tenax Dobele» kapteinis

«Tenax» tā Latvijas čempionātā ir 11 uzvara 11 spēlēs, bet «Celtniekam» otrā neveiksme tikpat cīņās un otrā vieta.