Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - FK "Spartaks"

Latvijas futbola virslīgā čempione "Riga FC" uzņēma Jūrmalas "Spartaku" un par šo spēli stāsta mūsu korespondents Normunds Melderis.

Spēle bija zīmīga ar to, ka «Riga» klubs to pirmo reizi aizvadīja tikko izveidotajā laukumā Ķeizarmežā. Laukuma saimniekiem šoreiz rezervē palika vairāki līderi, kas tikko bija aizvadījuši spēles valstsvienībā. Tas gan netraucēja viņiem jau 14.minūtē no 11 metru atzīmes pēc Stefana Miloševiča sitiena izvirzīties vadībā.  Vēl pēc 15 minūtēm tas pats Miloševičs pārsvaru dubultoja. Puslaika beigās savu prasmi divreiz nācās demonstrēt arī rīdzinieku vārtsargam Ozolam. Otrā puslaika sākumā gan Ričards Fraidejs palīdzēja «Spartakam» vienus vārtus atgūt. Tomēr pēdējās 18 minūtēs Rīgas klubs pamanījās četrreiz raidīt bumbu «Spartaka» vārtos. To vidū savus trešos vārtus guva Miloševičs. Līdz ar to jautājums par uzvarētāju bija izsmelts. Pārliecinoša Rīgas kluba uzvara ar 6-1.

Intervija - Vladislavs Fjodorovs, «Riga FC» pussargs

Trešais panākums trīs spēlēs joprojām ļauj Rīgas klubam saglabāt pirmo vietu tabulā.